22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zorluklar tartışılacak
14 Nisan 2011 Perşembe 12:54

Zorluklar tartışılacak

Kıbrıs’ta Medya İşbirliğinin Olasılıkları ve Zorlukları” konulu panel düzenleniyor


Ortak Medya İnisiyatifi (CMI) Çalışma Grubu, Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB)’yle birlikte, “Kıbrıs’ta Medya İşbirliğinin Olasılıkları ve Zorlukları” konulu panel düzenliyor.
KTGB’den yapılan açıklamaya göre, panel, yarın saat 20.00’de Birlik lokalinde yer alacak.
KTGB Yönetim Kurulu üyesi Yurdakul Cafer’in yöneteceği panelde, proje koordinatörü Michael Simopoulos, Kuzey ve Güney Kıbrıs’ta yaptığı medyayla ilgili çalışma ve gözlemlerini aktaracak. Panelde ayrıca CMI çalışma grubundan Bekir Azgın ile gazeteci-yazar Sami Özuslu konuşmacı olarak yer alacak.Fikirler tartışmaya açılacak

 

Simultane çeviri yapılacak panelin ilgi duyan herkese açık olduğu belirtildi. Ortak Medya İnisiyatifi’nin iki toplumdaki ilişkilerin diyalog yoluyla geliştirilmesi ve medya işbirliği olasılıklarının artırılması üzerine çalışan bir yıllık bir proje olduğu belirtilen açıklamada, etkinliğin, geniş bir paydaş kitlesinin Kıbrıs’ın mevcut durumu hakkındaki düşüncelerini almak için yapılan görüşmelerden çıkan sonuçları paylaşmayı ve gelecekte işbirliğini artırmaya yönelik fikirleri tartışmaya açmayı amaçladığı kaydedildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ