15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Zor dönemde göreve geldi”
21 Nisan 2011 Perşembe 15:12

“Zor dönemde göreve geldi”

Otelciler Birliği yöneticileri, Bakan Ünal Üstel'i ziyaret etti

Mehmet Dolmacı başkanlığındaki Kıbrıs Türk Otelciler Birliği (KITOB) Yönetim Kurulu üyeleri, Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel’e yeni görevinde başarılar dilemek amacıyla dün nezaket ziyaretinde bulundu.


KITOB Başkanı Mehmet Dolmacı ziyarette yaptığı konuşmada, Bakan Üstel’e görevinde başarılar dileyerek, Üstel’in sezonun zor bir döneminde göreve geldiğine işaret etti.


 

Dolmacı: Girdi fiyatları yüksek

 

Sektörün, girdi fiyatlarının yüksek olması, bütçede yeterli pay ayrılmaması nedeniyle yaşanan tıkanıklıklar, tanıtım ve pazarlamada eksiklikler, kapalı oteller gibi sorunları bulunduğuna işaret eden Dolmacı, bakanlıkla istişare içinde çalışarak bu sorunların üstesinden gelinebileceğini söyledi.


Dolmacı, KITOB olarak Bakan Üstel ve ekibiyle birlikte çalışmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

 Üstel: Önemli olan zoru başarmak


Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel de, KITOB’un ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Üstel, zor bir dönemde göreve geldiğinin farkında olduğunu ifade ederek, önemli olanın zoru başarabilmek olduğunu söyledi.


KITOB ile işbirliği içinde çalışarak, tüm zorlukların üstesinden geleceklerini belirten Üstel, 2011 yılının Türkiye’de “KKTC Yılı” ilan edilmesi nedeniyle yapılan faaliyetler olduğunu, Mayıs’ın 15’inden sonra turizmde önemli gelişmelerin yaşanmasını beklediklerini kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ