18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Zayıflattıkça zengin oluyor
29 Mart 2013 Cuma 10:38

Zayıflattıkça zengin oluyor

Seyda Coşkun iş sayesinde ayda yaklaşık 60 bin TL kazanıyor

Petek Dinçöz, Gülşen, Hadise gibi ünlü isimleri kısa sürede zayıflatan Şeyda Coşkun bu iş sayesinde ayda yaklaşık 60 bin TL kazanıyor.

Fazla kilolarından kurtulmak isteyen ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun’un bir müşterisinden aylık 2 bin 500 Euro(5 bin 800 TL) aldığı ortaya çıktı. Şimdilerde 10 kişiye beslenme ve spor desteği veren Coşkun’un kazancının ayda yaklaşık 60 bin TL olduğu iddia edildi.

 

‘Diyetisyen değilim’

Şeyda Coşkun’un müşterileri arasında yer alan Büşra Pekin 1 ayda 6 kilo verdiğini açıkladı.
Müşterilerine 1 ayda 6 kilo vermeyi garanti eden Coşkun’un kısa sürede forma soktuğu isimler arasında Gülşen, Hadise, Petek Dinçöz yer alıyor. Oyuncu Büşra Pekin, basketbol antrenörü Ergin Ataman, Metin Şen, Saba Tümer, Beyazıt Öztürk gibi isimler de müşterilerinden bazıları. Güne her sabah saat 07.00’de başlayan Coşkun müşterileriyle ayrı ayrı 1 saatlik yürüyüşler yapıyor. Gün içinde ise kişiye özel hazırlattığı 4 öğün yemeği elemanı aracılığıyla müşterilerine ulaştırıyor. Şeyda Coşkun yaptığı bir röportajda “İnsanlara açık havada spor yaptırıyorum. Kişiye özel mönüler hazırlatıyorum. Diyetisyen asla değilim” demişti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ