18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yürekli veda etti
09 Mayıs 2011 Pazartesi 11:00

Yürekli veda etti

Futbol sahalarımızın en önemli futbolcularından Kemal Yürekli, çeyrek asırlık başarılarla dolu futbol hayatını, dün oynanan Baf Ülkü Yurdu – Çanakkale maçı ile sonlandırdı.

Dün sahalarımızdan bir yıldız daha kaydı. Futbol sahalarımızın en önemli futbolcularından olan “Alaman” lakaplı Kemal Yürekli, çeyrek asırlık (25 sene) başarılarla dolu futbol hayatını, dün oynanan Baf Ülkü Yurdu – Çanakkale maçı ile sonlandırdı.

KKTCELL İkinci Lig’de özellikle Çanakkale açısından hayati önem taşıyan ve Mehmet Malek’in yönettiği Baf Ülkü Yurdu – Çanakkale maçında son kez Baf Ülkü Yurdu takımının başında kaptan olarak sahaya çıkan Kemal Yürekli, son maçında iyi futbolu ile alkışlanırken 61.dakikada yerini genç takım arkadaşına bırakarak böylelikle Binatlı’da başlayan futbol hayatını, Binatlı’nın ezeli rakibi, ebedi dostu Baf Ülkü Yurdu’nda tamamlamış oldu.

Futbol hayatı boyunca 12 değişik takımın formasını başarıyla giyen Kemal Yürekli, bu takımlardan bazılarının formalarını 2’şer kez giydi.

Binatlı, Baf Ülkü Yurdu, Gönyeli, Esentepe, Yenicami, Yalova, Türk Ocağı gibi futbolumuzun önemli kulüpleri Kemal Yürekli’nin formasını giydiği takımlardan sadece birkaçı…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ