19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yunan ve Rumlar, Ercandan giriş yapacak!
15 Nisan 2011 Cuma 13:30

Yunan ve Rumlar, Ercan'dan giriş yapacak!

Salsa Festivali'ne gelecek olanlar direkt olarak Ercan'dan ülkeye girecek

KKTC’de düzenlenecek olan Salsa Festivali’ne, gelecek Yunan ve Güney Kıbrıslı Rumlar direk olarak Ercan’dan ülkeye giriş yapacak…

 

Cratos Premium Hotel, Kuzey Kıbrıs adını taşıyan ilk uluslararası organizasyon olan 1. Kuzey Kıbrıs Bahar Salsa Festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

 

KKTC’de düzenlenecek olan Salsa Festivali’ne, gelecek Yunan ve Güney Kıbrıslı Rumlar direk olarak Ercan’dan ülkeye giriş yapacak.

 

Fame Dans & Organizasyon tarafından bu sene ilk defa düzenlenen festivale Meksika, İtalya, ispanya, Türkiye, Rusya, Yunanistan ve Güney Kıbrıs’tan ‘Salsa’da duayen dansçılar katılacak. Cratos Premium Hotel’de gerçekleşecek olan organizasyon Kuzey Kıbrıs adını taşıyan ilk uluslararası organizasyon olma özelliğini taşıyor.

 

Türkiye’de bu senenin KKTC tanıtım yılı ilan edilmesine paralel, organizasyonun KKTC adının duyurulmasına ve turizmine katkıda bulunacağını belirten organizatör Serkan Dadaş ve Şerife Türkel, özellikle yurtdışından katılacak olan dansçıların gösterdikleri ilginin kendilerini şaşırttığını ifade ettiler.

 

Direk Ercan’a inecekler

Gerçekleşecek uluslararası organizasyona Yunanistan’dan gelecek olan dansçıların teklif edilmeden kendilerinin katılmak istediklerini belirten Dadaş, Yunanistan ve Güney Kıbrıs’tan gelecek olanların Larnaca’dan değil direk Ercan Havaalanından adaya gelecek olmalarının önemini vurguladı.

 

15-17 Nisan’da yapılacak

3 gece boyunca dünyanın dört bir yanından gelecek olan dansçıların muhteşem performanslarının sergileneceği ve workshopların da olacağı organizasyon, 15-17 Nisan tarihlerinde Cratos Premium Hotel’de gerçekleşecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ