20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yılın Başarılıları belirlendi
21 Nisan 2011 Perşembe 12:18

Yılın Başarılıları belirlendi

Nivea For Man ödülleri sahiplerini buldu. İşte ödül alanlar:

Nivea For Man, Yılın Antrenörü Mehmetali Özgürgün (K.Kaymaklı), Nivea For Man Yılın Futbolcusu Ali Duvarcı (K.Kaymaklı) ve Nivea For Man Yılın Hakemi Savaş Tilki oldular

 

Lefkoşa’da bulunan İpekay Ltd.’de yapılan kokteylde Kanal Sim ve Yenidüzen Gazetesi Spor Servisleri tarafından belirlenen Nivea For Men Yılın Antrenörü Mehmetali Özgürgün (K.Kaymaklı), Nivea For Men Yılın Futbolcusu Ali Duvarcı (K.Kaymaklı) ve Nivea For Men Yılın Hakemi Savaş Tilki plaket ve para ödülünün yanında çeşitli armağanlarla ödüllendirildiler.

 

Özel ödüle layık görülen Küçük Kaymaklı Genç Takım Futbolcusu Erdoğan Murat’a ve Nivea For Men Yılın Enleri ödüleri sahiplerine verildi.

 

Erdoğan Murat’a ödülünü Kulüpler Birliği Başkanı Yurdaer Garip verdi.

 

Nivea For Men Yılın Hakemi ödülüne layık görülen Savaş Tilki ödülünü KTSYD Başkanı Ogün Genç Kaçmaz’ın elinden aldı.

 

Nivea For Men Yılın Futbolcusu ödülünü kazanan ve 11 yıldır Küçük Kaymaklı kalesini koruyan Ali Duvarcı’ya ödülünü Spor Koordinatörü Süleyman Göktaş verdi.

 

Ödüle layık görülenleri tek tek kürsüye çağıran Hüseyin Kıral, Nivea For Men Yılın Antrenörü ödülüne layık görülen ismi açıklamadan önce kazanan isim olan Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün’ün alkışlanması törene ayrı bir heyecan ve anlam kattı. Bu ödüle layık görülen Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün’e ödülünü İpekay Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Erol Atakan takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ