18 Kasım 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yılın annesi Emine Şöför
07 Mayıs 2011 Cumartesi 12:53

Yılın annesi Emine Şöför

UBP İlçe Kadın Kolları, Anneler Günü nedeniyle çay partisi düzenledi

UBP’den yapılan açıklamaya göre etkinlikte UBP Genel Başkanı Başbakan Küçük’ün eşi Gülin Küçük, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi ile Gazimağusa Milletvekili Afet Özcafer de hazır bulundu. Burada bir konuşma yapan Gülin Küçük, İskele İlçesi Ulusal Birlik Partisi Kadın Kolları örgütünün düzenlediği bu etkinlikten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu belirterek, “Partililerimizi tek yumruk yapan; birliğin, bütünlüğün, dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyen kadın kollarımızı bu anlamlı etkinliklerinden dolayı kutluyorum”dedi.
 

 

Küçük: Kadınlar artık mutfaktan çıktı


Küçük, kadınların artık mutfaklardan çıktığını ve çok daha yükseklere taşındığını belirterek, “Kadınlarımız artık hep ön saflarda yer almaktadır. Birçok başarılara katkı koymaktadırlar. Artık kadınlarımız bakanlık koltuklarında görev almaktadırlar. Unutmayalım ki kadınlar tüm toplumlarda hizmetlerin anahtarlarıdırlar”dedi.Gülin Küçük, kadınların “Anneler Günü” nü kutladığını belirterek, “Bu anlamlı günde partimizi uzun yıllar emek vermiş, toplumumuza beş çocuk kazandırmış, vefakar ve cefakar bir annemiz olan Sayın Emine Şoför’ü yılın annesi seçmenizden dolayı sizleri özellikle kutlamak isterim. Şu anda aramızda olmasa da ben kendisine sevgi ve saygılarımı gönderiyorum ve acil şifalar diliyorum. Onu bir kez daha kutluyorum”dedi.

 


Yılın annesi emine şoför


Yılın Annesi seçilen Emine Şoför’ün plaketini Başbakan Küçük’ün eşi Gülin Küçük, ona verilmek üzere Belediye Başkanı Halil Orun’un eşi Nagehan Orun’a takdim etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ