16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Yıldızlar’ için toplandılar
08 Nisan 2011 Cuma 15:10

‘Yıldızlar’ için toplandılar

KKTC şampiyonu olan oyuncuları için dayanışma yemeği

Ayşe BULUT

 

Erenköy Lisesi, KKTC şampiyonu olan yıldız erkek voleybol takımı oyuncuları için dayanışma yemeği düzenledi.

 

Şampiyon olan yıldız erkek voleybol takımı Ankara’da yapılacak olan voleybol yarı finallerinde KKTC’yi temsil edecek. Voleybol takımı antrenörleri Erdinç Serdahoğluları ile birlikte Pazar günü Ankara’ya gidecek.

 

Voleybol takımının yararına düzenlenen dayanışma gecesine büyük katılım ve ilgi oldu. Gecede voleybol takımında olan çocukların başarıları kutlanırken, veliler de bir araya gelerek güzel bir dayanışma örneyi sergiledi. Yemekte hem kutlama, eğlence hem de dayanışma vardı.

 

Yemeğe, İskele Kaymakamı Bünyamin Merhmetsiz, Yenierenköy Belediye Başkanı Özay Öykün, Erenköy Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Biray Hamzaoğulları, öğretmenler,veliler, sporcu öğrenciler ve birçok kişi katıldı.

 

Erenköy Lisesi Müdürü Betül Yıkıcı bir konuşma yaparak , okula ve geceye maddi - manevi katkı yapan herkese teşekür etti.

 

Yıllar sonra ilk kez

 

Yıkıcı, uzun yıllardan sonra ilk kez bölge insanının ve lisesi öğrenci velilerinin güzel bir amaç için bir araya geldiğini belirterek, okulumuzun velilerinin kaynaştığını da söyledi.

 

Bunun çok güzel bir olay olduğunu vurgulaya Yıkıcı, kurum, kuruluş, veli ve öğrencileri tebrik etti. Yıkıcı, genç voleybolcuların düzenlenne geceyle de final maçında, birlikte hareket ederek güzel işler yapılabileceğini ve başarı elde edebileceğinin bir kez daha vurgulandığını sözlerine ekledi.

 

Voleybol takımı antrenörü Erdiç Serdahoğluları da gecede sporcu gençleri yeniden teprik ederek konuklara tanıştırdı.

 

Destek verenlere plaket

 

Erenköy Lisesi ve voleybol takımına maddi ve manevi katkılarından dolayı okul adına Betül Yıkıcı, Yenierenköy Belediye Başkanı Özay Öykün, işadamı Günay Çerkez, Tanyel Construction sahibi Tanyel Bayraktaroğlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Biray Hamzaoğulları’na teşekkür ederek birer plaket takdim etti.

 

Ayrıca okula yapılan yardımlardan ve geceye desteklerinden dolayı bölge esnafı, veliler ve duyarlı vatandaşlara da teşekkür edildi.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ