12 Kasım 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yetenekler yarıştı !
19 Eylül 2011 Pazartesi 14:16

Yetenekler yarıştı !

Bu yıl 6.'sı düzenlenen uluslararası festivalde ödüller sahiplerini buldu!

6. Uluslararası Tatlısu Harnup Festivali tüm hızıyla devam ederken festivalin 4. gecesinde de oldukça renkli saatler yaşandı. Festival kapsamında bu yıl ilk kez “Yetenekler Yarışıyor” isimli yetenek yarışması düzenlendi.

 

 

Büyük alkış aldılar

 

Gecenin başında festivalin onur konuğu olarak bulunan Yalova Altınova Belediyesi Halk Dansları Ekibi bir gösteri sundu. İlginin oldukça yoğun olduğu yarışmada Jüri üyeliklerini Dr. Arif Albayrak, Mustafa Tozakı, Örge Volkan, Hakan Beykoz ve Dr. Sibel Tozakı yaptı. Yarışma aralarında sahneye çıkan Örge Volkan, Dr. Arif Albayrak ve Mustafa Tozakı izleyenlerden bolca alkış aldı. Son dönemlerde İnternette milyonlarca tıklama alan ve beğeni ile dinlenen Seda Tripkolik ‘de gecede sahne alarak geceye ayrı bir renk kattı.

 

 

Dereceler

 

15 yarışmacının katıldığı yarışmada birinciliği yaşları 10 ile 11 arasında değişen Melis Kargı, Seda Aydın ve Gizem Yalçın’dan oluşan üçlü sergiledikleri dans gösterisi ile elde etti. İkinciliği her şeyi anında tersten konuşması ile yarışmaya katılan Mehmet Bahar elde ederken Üçüncülüğü ise Keman ve org çalan İbrahim Çengel elde etti.

 

Festivalde konuk olarak bulunan Yalova Altınova Belediyesi Halk Dansları ekibinin üyesi olan Adem Ata ve Muhammet Tatlı ise yarışmada kendi besteleri olan bir Rap şarkısı seslendirdiler. Adem Ata ve Muhammet Tatlı, Jüri Özel Ödülü’ne ulaştılar.

Mr. Gag & Final Organizasyon işbirliği ile düzenlenen ve sunuculuğunu Mustafa İlteralp’in yaptığı gecede yarışmacılar yeteneklerini sergilerken izleyiciler de keyifli bir gece daha yaşadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ