23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yenilerle eskiler kaynaşacak!
03 Eylül 2011 Cumartesi 12:54

Yenilerle eskiler kaynaşacak!

ODTÜ, yeni eğitim yılına 'Oryantasyon Günleri' ile merhaba demeye hazırlanıyor!

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nün 2011-2012 Akademik Yılı’nda eğitim alacak öğrencileri, Ankara’da ve Kuzey Kıbrıs Kampusu’nda kayıt yaptırabilecekleri belirtildi.

 

2011 LYS sonuçlarının açıklanması ile birlikte üniversitelere yerleştirilen öğrenci sayıları da belirlendi.

 

 

Tarihler

 

2011-2012 Akademik Yılı’nda ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde eğitim görecek olan yeni öğrenciler 6-9 Eylül tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Kampusu Öğrenci İşleri Müdürlüğü’nde ve 6-7-8 Eylül tarihlerinde de ODTÜ Ankara Kampusu Kültür ve Kongre Merkezi’nde kayıt yaptırabilecek.

 

 

Belgeler

 

Yeni akademik yılda 14 lisans programında eğitim verilecek olan ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü’nde kayda gelecek öğrencilerin bazı belgeleri yanlarında hazır bulundurmaları gerektiği belirtilen açıklamada istenilen belgeler ise şöyle.

 

Lise diploması aslı (henüz alınmadıysa yeni tarihli mezuniyet belgesi), nüfus cüzdanı fotokopisi, 24 adet fotoğraf, 1. yarıyıl öğrenim ücreti banka makbuzu, İngilizce Yeterlilik /Yerleştirme sınavı ücret makbuzu, kimlik ücreti makbuzu, sağlık sigortası ücreti makbuzu.

 

 

Oryantasyon Günleri

 

Kayıtların ardından 19-23 Eylül tarihleri arasında yeni kayıt yaptıran öğrencilere yönelik olarak kampüste “Oryantasyon Günleri” düzenleniyor. Kampusta yeni olan öğrencilerin kampüsü ve KKTC’yi daha iyi tanımalarına yönelik olan bu programda bir hafta boyunca yeni öğrenciler ve “deneyimli” öğrenciler bir arada vakit geçirebilecek. 21 Eylül’deki “İngilizce Hazırlık Programı Seviye Tespit ve Yerleştirme Sınavı”nı da içine alan bir haftanın sonunda 26 Eylül’de ders başı yapılacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ