18 Ekim 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yeniçağ başlıyor “Dilek tutun!”
20 Aralık 2012 Perşembe 09:00

Yeniçağ başlıyor “Dilek tutun!”

Gardiyanoğlu, “Endişe edilecek bir şey yok, o gün aksine çok güzel dileklerde bulunun

Devrim DEMİR

Maya Takvimi'ne göre 21 Aralık'ta kıyamet kopacağı inancıyla bazı insanlar korku içinde beklemeye başladı. Haberdar Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Uluslararası Yaşam koçu ve Kuantum Düşünce Tekniği Geliştiricisi Bülent Gardiyanoğlu ve Yaşam Koçu Çiğdem Arkan ‘’İnsanlık için yeni bir dönemin başlayacağını” açıkladı.

 

21 Aralık Cuma günü sadece Mayalar’ın takviminin biteceğini ve o güne dair bir karanlık ya da yıkım olmayacağını dile getiren Gardiyanoğlu, “Endişe edilecek bir şey yok, o gün aksine çok güzel dileklerde bulunun. Çünkü O gün insanlığın uyanış günü olacak” dedi.

 

Uluslararası Yaşam Koçu Bülent Gardiyanoğlu:

“Güzel dileklerde bulunun”

“21 Aralık Mayaların takviminin bitiş tarihidir. Birçok kişi Cuma gününü kıyamet olarak algılıyor ama sadece takvim bitiyor. O güne dair herhangi bir karanlık veya bir yıkım olması söz konusu değil. Tüm dünya için geçerli ama bölgesel sel, fırtına, depremler ve doğal afetler olabilir ama bunlar 21 Aralık’ta olmayacak. Küçük bir şey belki denk gelebilir ama hiçbir şekilde o gün herhangi olumsuz bir şey olacağına inanmıyorum ve olmayacak. Asıl kıyamet insanoğlunun birbirlerinin düşüncelerini duydukları gün olacak. Çünkü insanların ne yazık içi dış görünüşü gibi değil. Endişe edilecek bir şey yok, 21 Aralık’ta herkese aksine çok güzel dileklerde bulunmalarını tavsiye ediyorum çünkü insanlığın uyanış günü olacak. Bu kadar zaman kendini unutup hep başkaları için bir şeyler yapan insanların dönemi sona eriyor. İçi dışı bir insanların sevgiyi bilen insanların dönemi başlıyor. Bu yüzden evrene ne kadar güzel ve de olumlu mesaj gönderirsek enerjiler bize o kadar güzel dönecek diyorum. Herkesi seviyorum.”

 

Yaşam Koçu Çiğdem Arkan:

“İnsanların birlik olacağı bir dönem’’

“21 Aralık’ta dünya olarak güzel bir geçiş yaşanacak. Benim hislerim olumsuz hiçbir şey olmayacak diyor ve 21 Aralık bizim için, insanlık için yeni bir çağa girişimiz olacak. Diğer adıyla altın çağı olarak diyebiliriz. 21 Aralık Cuma günü sıradan bir gün olacak ve her şey normal halinde devam edecek. Dünya gerçekten bir değişim yaşayacak bu da enerji değişimidir ve gerçekten hisleri güçlü olan her insan bu enerji değişimini hissedecek. Dünyamıza yeni enerji kapıları açılacak ve bu enerji kapılarından pozitif enerjiler gelecek şifa ve sevgi aktarılacak.

 

Güzel bir döneme geçiyoruz o yüzden evrene güzel ve olumlu mesajlar iletmeliyiz. İnsanlık tekrar sevgi, şefkat, hoşgörüyü ve uzun zamandır unuttuğumuz komşuluk ilişkilerinin tekrardan hatırlanacağı bir döneme geçiş yapıyoruz. İnsanlık bu değerleri hatırladığı zaman hayatları yoluna girecek.

 

“Her şey normal olacak”

Kıyamet diye dillerde dolaşıp insanoğlunu rahatsız eden 21 Aralık’ta her şeyin normal olacağına inanıyorum kıyameti Allah’tan başka kimse bilmez. Biz insanlık için şifalanma dönemi olacağı için o günü de sevgiyle bekleyelim. İnsanlar bilinmeyenden korkar ve bu yüzden sevginin olmadığı yerde korku barınır. Dünyada zaten değişimler var depremler, tusunamiler, ölümler ve savaşlar bunları unutmayalım ve o güne güzel mesajlar gönderelim.

 

“Kimse hayatının akışını değiştirmesin”

“21 Aralık için kimse hayatının akışını değiştirmesin çünkü her gün gibi yaşadığımız bir gün olacak akışta olsunlar ve akışa güvensinler. Yeni dönemde insanlar sevdikleri şeyleri yapsınlar tutkularını bulsunlar, o zaman Hayatları da istedikleri gibi olacak. Mucizeler yaşayacaklar ve hala hayat amacını bulamayanlar varsa tutkularını izlesinler ve kalplerinden geçen duygularını takip etsinler. Sevgiyi hep birlikte yeniden hatırlayacağımız çok güzel bir döneme geçiyoruz yaradan bize evreni sevgiyle yarattı ve herkes için bu yeni yıl ve yeni dönem sevgi yılı olsun ışıkla kalın.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ