16 Kasım 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yaşlılara hizmet gidiyor
10 Mayıs 2011 Salı 12:34

Yaşlılara hizmet gidiyor

LTB; Haspolat ve Hamitköy’deki yaşlılara daha iyi hizmet için ofis açtı

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Haspolat ve Hamitköy’deki yaşlılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla söz konusu bölgelerde ofis açtı.


LTB Yaşlılara Avrupalı Hizmet Birimi Haspolat ve Hamitköy Sorumlusu Sinem Sağıroğlu, yazılı açıklamasında, Haspolat ve Hamitköy ofislerinde psikolog, hemşire ve bir de memurun görev yapacağını bildirdi.

 


“Her türlü sıkıntıyla ilgilenilecek”


Görevlilerin mesai saatleri içinde LTB Yaşlılara Avrupalı Hizmet Birimi’ne üye yaşlıların her türlü sıkıntısı ile ilgileneceği belirten Sağıroğlu, zaten yaşlılara hizmet verildiğini dile getirdi ve fakat ofislerin açılmasıyla hizmet kalitesinin artacağına inanç belirtti.

 “Ekibi genişlettik”

 

Haspolat ofisininin, Haspolat muhtarlık binası yanında, Hamitköy ofisinin ise LTB Hamitköy Şubesi yanında hizmet vereceğini kaydeden Sağıroğlu, birimlerinin 9. yılında hizmetlerini daha profesyonel bir ekiple genişleterek devam ettirmenin mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.


 

“2 bin 458 yaşlıya hizmet veriyor”


Sağıroğlu, LTB Yaşlılara Avrupalı Hizmet Birimi’nin Lefkoşa’nın yanı sıra Haspolat ve Hamitköy bölgelerinde toplam 2 bin 458 yaşlıya hizmet verdiğini de kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ