20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yarı Finalistler belirlendi
25 Nisan 2011 Pazartesi 14:43

Yarı Finalistler belirlendi

İşte bilardo karşılaşmalarında rakiplerini mağlup eden takımlar:

Kuzey Kıbrıs Bilardo Federasyonu tarafından organize edilen “Doğan Nadiri Federasyon Kupası Bilardo Şampiyonası”nda çeyrek final karşılaşmaları geçtiğimiz gün oynandı.

 

Tek maç eleme sistemine göre oynanan karşılaşmaların sonunda rakiplerini mağlup eden Akdeniz Spor Birliği, Lefke Türk Spor Kulübü, Vakıflar Spor Kulübü ve Çetinkaya Türk Spor Kulübü yarı finale yükselen takımlar oldular.

 

Lefkoşa Number Eight Bilardo Salonu’nda saat 15.00’de Akdeniz Spor Birliği, Atatürk Öğretmen Akademisi ile Çetinkaya Türk Spor Kulübü de İSDER ile karşılaştı. Akdeniz Spor Birliği rakibi karşısında rahat bir oyunun ardından 8 – 0’lık skor ile yarı finale adını yazdıran ilk takım olurken, Çetinkaya Spor Kulübü ise güçlü rakibi İSDER’i 6 – 2 mağlup etme başarısı göstererek yarı finale adını yazdıran ikinci takım oldu.

 

Saat 17.00’de oynanan günün diğer karşılaşmalarında ise federasyon kupasına iddialı hazırlanan Vakıflar Spor Kulübü ile Yakın Doğu Üniversitesi, Lefke Türk Spor Kulübü ile de Deniz Plaza Spor Kulübü karşı karşıya geldiler. Vakıflar Spor Kulübü, bu sezon yeni bir takım ile mücadele etmesine rağmen zaman zaman sürpriz sonuçlara imza atan Yakın Doğu Üniversitesi 6 – 2’lik skor ile geçerken, Lefke Türk Spor Kulübü de oldukça çekişmeli geçen karşılaşmada rakibi Deniz Plaza Spor Kulübü’nü 5 – 3 mağlup etti.

 

Bu sonuçların ardından rakiplerini mağlup eden Akdeniz Spor Birliği, Çetinkaya Spor Kulübü, Vakıflar Spor Kulübü ve Lefke Türk Spor Kulübü 14 Mayıs 2011 tarihinde oynanacak “Doğan Nadiri Federasyon Kupası”nda yarı final karşılaşmalarında finalist olabilmek için mücadele edecekler.

 

 

Doğan Nadiri Federasyon Kupası”nda bugün oynanacak Çeyrek Final karşılaşmalarında alınan sonuçlar şöyle:

 

Akdeniz Spor Birliği – Atatürk Öğretmen Akademisi : 8 - 0

Çetinkaya Spor Kulübü – İSDER : 6 - 2

Vakıflar Spor Kulübü – Yakın Doğu Üniversitesi : 6 - 2

Deniz Plaza Spor Kulübü – Lefke Türk Spor Kulübü : 3 - 5

 

Doğan Nadiri Federasyon Kupası”nda Yarı Final Programı şöyle:

Lefkoşa Number Eight Bilardo Salonu, saat 15.00’de

Akdeniz Spor Birliği – Çetinkaya Türk Spor Kulübü

Vakıflar Spor Kulübü – Lefke Türk Spor Kulübü

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ