19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yardım topladılar
04 Mayıs 2011 Çarşamba 16:18

Yardım topladılar

Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına gece düzenlendi

Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına Salamis Otel’de dayanışma gecesi düzenlendi. Tuzla Bölge Sorumlusu Önder, yaşam koşullarının maddi açıdan zorlaştığı bu günlerde, katılımıyla Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne destek veren duyarlı konuklara teşekkür etti…
 


Kanser Hastalarına Yardım Derneği Tuzla örgütü, Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına Salamis Otel’de dayanışma gecesi düzenledi.


Gecede açılış konuşması yapan Tuzla Bölge Sorumlusu Meliha Önder; yaşam koşullarının maddi açıdan zorlaştığı bu günlerde, katılımıyla Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne destek veren duyarlı konuklara teşekkür etti.


 

Önder: Erken tanı önemli


Önder, herkesin korkulu rüyası haline gelen kanserin son günlerde ne kadar arttığına değinerek, kanser tedavisinde erken tanının önemini vurguladı.


 

Kocaismail: Destek övgüye değer


Geceye katılan Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail de, kanser hastalarına destek olmaya çalışan derneğe vatandaşların desteğinden övgüye değer olduğunu dile getirdi ve teşekkür etti.


 

“Yaşama daha fazla sarılmasına engel olamaz”

Kocaismail, dayanışma gecesindeki kalabalık ve coşkunun, ismi bile yürekleri burkan kanserin, kanser hastalarının yaşama daha fazla sarılmasına engel olamayacağını bir kez daha gözler önüne serdiğini ifade etti.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ