20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YAKtan BRT ziyareti
20 Nisan 2011 Çarşamba 12:09

YAK'tan BRT ziyareti

Şampiyon Yenicami Kulübü BRT Müdürü Kanlı’yı da ziyaret etti

Kuzey Kıbrıs Türkcell İkinci Futbol Ligi Şampiyonu Yenicami Kulübü Yönetim Kurulu dün BRT Kurumu M üdürü Özer Kanlı’yı da ziyaret etti.

 

Ziyarette Konuşan Özer Kanlı, Yenicami’de göreve gelen genç yöneticilerin sistemli çalışarak büyük bir başarıya imza attıklarını söyledi.Bu çalışmanın sonunda Yenicami’nin namağlup olarak birinci lige çıktığını kaydeden Kanlı, kendisinin de bir Yenicami taraftarı olduğunu ve Yenicami’nin birinci ligde de başarılı olacağına inandığını söyledi.

 

BRT Kurumu olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da futbola katkı koyduklarını ifade eden Özer Kanlı gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak tutulması adına yapılan her türlü organizasyona katkı koymaya devam edeceklerini kaydetti.

 

Yenicami Kulüp Başkanı Kaan Kaner ise, Yenicami’nin bu yıl koyduğu tüm hedeflere ulaştığını bundan sonra da hedefleri doğrultusunda büyük gelişimlere imza atacaklarını belirtti. Yenicami Kulübü’nün kurumsallaşması adına bir takım projeleri olduğunu, bunları da bu yıldan başlayarak hayata geçireceklerini ifade eden Kaner katkılarından dolayı BRT Kurumu’na teşekkür etti ve Özer Kanlı’ya kulübün flamasını atkısını ve üzerinde Özer Kanlı yazan formasını hediye etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ