22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YAK imkansızın peşinde!
11 Mayıs 2011 Çarşamba 11:00

YAK imkansızın peşinde!

Güney Kıbrıs’ta Aradip Omonia takımında oynayan golcü futbolcu Maşinga’nın peşinde olan Siyah beyazlılar, gol sıkıntılarını bu ‘pivot santraforla’ çözmeye çalışıyor.

Fevzi BEYAR

Bu yıl rekorları alt üst ederek 1.lige çıkan Yenicami Ağdelen Kulübü, düşüncelerini daha da büyüterek, bu yıl elde ettikleri ‘lig şampiyonluğuna’ önümüzdeki sezon 1. ligde de ulaşmak amacında.
   Çağdaş düşünceye sahip genç ve dinamik yönetim kadrosuyla Yenicami’nin görüntüsünü değiştiren Kaan Kaner başkanlığındaki Yönetim Kurulu, gözünü Güney Kıbrıs’a çevirdi. Görüp izleyebilecekleri, değerlendirmesini kendilerinin yapabilecekleri futbolculara yönelen Siyah beyazlılar, Güney Kıbrıs 1. lig temsilcisi Olimpiyakos’un Stoperi ile Omonia Aradip’in Santrafor’unun peşine düştüler!
   Olimpiyakos’un Brezilya asıllı Portekizli Stoper’in yaşı 33’u bulmuşken Omonia’da oynayan Endi Maşinga, 27 yaşında. Her iki futbolcuyla da temasa geçen Yenicami Yönetimi, futbolculardan “olur” sözü almalarına karşın fiyat konusunda henüz anlaşma sağlanmamıştır.
   Rum spor adamlarından elde ettiğimiz bilgilere göre her iki futbolcu da üstün yeteneklere sahip futbolcular. Ancak Rum spor adamları, bu iki futbolcunun Türk tarafına gelip futbol yaşamlarını sürdüreceklerine inanmıyor. Nedeni de ilgili futbolcuların daha yüksek meblağlarla FIFA’ya kayıtlı başka takımlarda futbol yaşamlarını sürdürebilme şansına sahip oluşlarıdır.
   Brezilyalı Stoper ülkesi Portekiz’e dönüş yapmış olması nedeniyle onu bugün izleme şansına sahip değiliz. Golcü siyahî futbolcu Maşinga ise takımını 1. lige taşımak için mücadele etmektedir.
   İzleyip son durumunu sizlere aktarmaya çalışacağız.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ