21 Kasım 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ve O Ses belli oldu!
19 Şubat 2013 Salı 10:15

Ve 'O Ses' belli oldu!

Türkiye'nin bu sene ki 'O Ses'i belli oldu

Jüri üyeliklerini Türk pop müziğinin sevilen isimleri Hadise, Murat Boz ve Mustafa Sandal ile oyuncu-şarkıcı Hülya Avşar'ın yaptığı “O Ses Türkiye”de final heyecanı yaşandı.Haftalardır süren zorlu mücadelede Türkiye'nin en iyi sesi olmak için ter döken ve adlarını finale yazdırmayı başaran Onur Uğuş, Berkan Taşkın, Ayda Mosharraf ve Mustafa Bozkurt arasında büyük mücadele yaşandı. Heyecanın dorukta olduğu yarışmada dört finalist son performanslarını sergiledi.

 

Performansların ardından finalde önce Berkan ve Onur elendi, ardından ise Ayda ve Mustafa ikişer şarkı daha söyledi. Ayda ilk şarkısı olarak çok ses getiren 'İsyan' şarkısını söyledi. Mustafa ise 'Hakim Bey' şarkısıyla ilk performansını sergiledi. Ayda ikinci şarkı olarak bu akşam ki performanslarından 'I Will Always Love You' şarkısını tercih etti. Mustafa'nın ikinci performansında ise tercihi 'Şafak Türküsü'nden yana oldu.

 

Bu ikili arasında yapılan son oylamada kazanan kişi Mustafa Sandal'ın takımından Mustafa Bozkurt oldu. Mustafa % 60 oy alarak O Ses Türkiye'yi kazanan kişi oldu.

 

BARIŞ SÜRECİNE PARALEL ZAFER KONUŞMASI

Mustafa, kendisinin Çin'den Kanada'ya kadar birçok yerden mesajlar aldığını belirterek, "Bana verilen oylar, yalnızca Gaziliği hak eden Gaziantep'ten gelmedi. Güzel ülkemin her köşesinden geldi. Zaten sevindirici olan da budur. Bütün milletlerden oy aldım, hepsi bana oy verirken birleşti. Demek ki istenilince birleşebiliyormuşuz. Eğer bu birleşmeye katkıda bulunuyorsam bu benim için en büyük mutluluktur" diye konuştu."KAZANAN AHMET KAYA'DIR"

Ayrıca Mustafa kendisinin bir merdiven olduğunu, gerçek kazananın Ahmet Kaya olduğunu belirtti. Gaziantepli Mustafa, hatırlanacağı üzere yarışmaya katıldığından beri Ahmet Kaya'nın farklı farklı şarkılarını seslendirerek yarışmada kendisine hayran kitlesi oluşturmuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ