15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vallahi yalan!
17 Nisan 2011 Pazar 10:53

'Vallahi yalan!'

CHP'li Batum, bir vatandaşın tepkisini böyle yanıtladı:

"CHP yüzde 35 oy alacak”

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Süheyl Batum, bir vatandaşın, "Araştırmalar oy oranınızı yüzde 25 gösteriyor'' demesi üzerine "30'u da yalan, vallahi yalan. Biz yüzde 35 alacağız, AKP yüzde 33 alacak. Göreceksin" dedi.


Batum Eskişehir'de CHP İl Başkanı Erman Gölet, milletvekili adayları Kazım Kurt, Prof.Dr. Gaye Usluer, Muharrem Şenel ve Muharrem Varlık ile birlikte esnafı ziyaret etti.


Sokakta karşılaştığı vatandaşlarla sohbet edip partisine oy istedi. Batum'a yolda karşılaştığı bir kişi, "Keşke Demokratik Sol Parti, İşçi Partisi ve CHP bir arada seçime girseydi. Niye kabul etmediniz?" dedi.


Batum da, "Reddetmedik, yanlış anlaşılma olacaktı. Sanki bizi güçsüz, İktidar olamayacakmışız gibi algılanacaktı" diye konuşunca; aynı kişi, "Zaten alamayacaksınız. Araştırmalar oy oranını yüzde 25 gösteriyor en babası 30 gösteriyor. Otuz tane araştırma var. CHP'yi yüzde 20-25 gösteriyorlar. Bu otuz araştırmanın otuzu da yalan mı?" yanıtını verdi."Vallahi yalan"


Süheyl Batum ise "Otuzu da yalan, vallahi yalan. Biz yüzde 35 alacağız, AKP yüzde 33 alacak göreceksin. Sen de buradasın, ben de buradayım" dedi.


Batum'a aynı kişi bu kez "İnşallah Amerika'ya dik durursunuz. Altını oydurmazsınız, Silahlı Kuvvetler'in kağıttan kaplan olmaktan çıkartırsınız" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ