20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vadilide bayram hazırlığı
19 Nisan 2011 Salı 13:40

Vadili'de bayram hazırlığı

Vadili, 'Altın Çocuklar' işbirliğiyle 23 Nisan’ı coşkuyla kutlayacak

Atatürk’ün Türk çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın ülkenin dört bir köşesinde coşku ile kutlanacak. “23 Nisan Çocuk Şenliği” adı altında çocukların 23 Nisan heyecanını doyasıya yaşayacağı geleneksel bir gün düzenlemeyi kararlaştıran Vadili Belediyesi, bölgede ilk kez düzenleyeceği farklı bir etkinlikle bölge çocuklarının gönüllerini kazanacak.

 

Vadili köyünde bu yıl hizmete açılan “Altın Çocuklar” okul öncesi eğitim merkezi işbirliği ile 23 Nisan Cumartesi günü saat 16.00 ‘da köyün giriş kısmından başlayarak, Vadili İlkokulu’nda son bulacak şenlik, bölge çocuklarının sosyal yaşamlarına renk katacak. Atatürk’ün Türk çocuklarına armağan ettiği bu anlamlı günü, her zamankinden farklı bir şekilde kutlanması için bütün imkanlarını seferber ettiklerini belirten Vadili Belediyesi Başkanı Mehmet Adahan, sabah saatlerinde kutlanacak 23 Nisan törenlerinin sonrasında saat 16.00 ‘da başlayacak ve saat 20’00de bitecek.

 

23 Nisan şenliklerine Mesarya Bölgesi’ndeki tüm çocuk ve aileleri davet etmekten büyük bir mutluluk duyacağını belirten Adahan, bölgede ilk kez düzenlenecek böylesine anlamlı etkinlikte bu yıl Vadili Bölgesi’nde hizmete açılan Altın Çocuklar Eğitim Merkezi’nin organizasyonu ile bölge çocuklarının her zamankinden farklı bir gün yaşayacaklarını açıkladı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ