17 Ekim 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vadili coşkuyu yaşadı
25 Nisan 2011 Pazartesi 13:15

Vadili coşkuyu yaşadı

Vadili'de ilki düzenlenen 23 Nisan şenlikleri coşkuyla kutlandı…

Vadili Belediyesi ile Altın Çocuklar Eğitim Merkezi’nin işbirliğiyle önceki gün saat 16.00’da, başlayıp 20.00’ye kadar devam eden “1. 23 Nisan Çocuk Şenliği” bölge halkı tarafından büyük ilgi gördü.

 

Mesarya Bölgesi’nde yaşayan çocuklar her zamankinden farklı bir gün yaşayarak 23 Nisan’ı doyasıya kutladı. Bölge halkının ve civar köylerden katılım gösteren çocukların bol bol eğlendiği şenlikte konuşma yapan Vadili Belediye Başkanı Mehmet Adahan, Vadili’de ilk kez düzenlenen ve geleneksel hale getirmek istedikleri şenliğe, gösterilen ilgiden dolayı bölge halkına teşekkür etti.

 

 

“Ne mutlu bizlere”

 

Adahan yaptığı konuşmada 23 Nisan’ın önemine değinerek, şunları söyledi; “Bugünün çocukları yarının büyükleridir. Çocuklarımıza Atatürk tarafından armağan edilen bugünün heyecanını bende derinden hissediyorum. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlanırken biz kendi adımıza çocuklarımıza nasıl daha fazla bugünün heyecanını yaşatabiliriz diye düşündük. Vadili Belediyesi olarak Altın Çocuklar Eğitim Merkezi ile birlikte düzenlediğimiz bu günü geleneksel hale getirerek tüm çocuklarımıza gönüllerince bir gün geçirmelerini sağlayabildikse ne mutlu bizlere.”

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ