23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlülere 15 yıl hapis şoku!
17 Eylül 2013 Salı 08:30

Ünlülere 15 yıl hapis şoku!

Ünlü oyuncular hakkında 5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı

Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca hakkında “uyuşturucu temin etmek” suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul Narkotik Polisi, ocak ayında yaptığı operasyonda aralarında Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Hasan Akgün, Ayşe Selin Boronkay, Cemal Hünal ile şarkıcı Cenk Eren’in de olduğu çok sayıda ismi gözaltına almıştı. Sanat dünyasında şok yaratan soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede oyuncular Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Yusuf Hasan Akgün ve Ayşe Selin Boronkay ile şarkıcı Cenk Eren şüpheli olarak yer alırken, şüphelilerin “uyuşturucu temin etmek” suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapisle cezalandırılmaları istendi.

 

Alışverişi itiraf ettiler

İddianamede, ünlülerin arkadaşlarına uyuşturucu verdikleri öne sürülürken, örgüt üyeleriyle “uyuşturucu almak” için yaptıkları telefon görüşmeleri de yer aldı. Bazı ünlü isimlerin de uyuşturucu alışverişini itiraf ettikleri öğrenildi. Mahkeme, iddianameyi kabul ederse ünlü isimler “uyuşturucu temin etmek” suçundan hakim karşısına çıkacak. Savcı, iddianamede oyuncular Cemal Hünal ve Selen Katırcıoğlu’nun içici olduklarını ve arkadaşlarına temin etmediklerini belirtirken, onlarla ilgili dosyayı ayırdı.

 

DAMLA GÜLER / VATAN İSTİHBARAT

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ