20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlü olmak için intihar!
20 Haziran 2013 Perşembe 11:22

Ünlü olmak için intihar!

18 yaşındaki Mert ve 15 yaşındaki İngiliz sevgilisi, birlikte yolcu treninin önüne atlayarak intihar etti

İngiltere’de yaşayan Türk asıllı 18 yaşındaki başarılı sinema öğrencisi Mert Karaoğlan, 15 yaşındaki kız arkadaşı ile birlikte bir yolcu treninin önüne atlayarak intihar etti. Ülkenin doğusunda bulunan Hertfordshire’da ailesiyle birlikte yaşayan Mert ve aynı okulda okuduğu sevgilisi Charleigh Disbrey’in intihar haberi, ailelerini ve okul arkadaşlarını yasa boğdu. Genç çiftin intihar sebebi henüz bilinmiyor.

Ailesi şokta Pazartesi akşamı, 144 km hızla St. Albans’tan Sutton’a giden yolcu treninin önüne atlayan Mert ve sevgilisi Charleigh, Hertswood Akademisi’nde sanat okuyorlardı. Başarılı bir sinema öğrencisi olan Mert’in babası Şükrü Karaoğlan, oğullarının mutlu ve huzurlu bir genç olduğunu söylerken, annesi Hatice Karaoğlan ise acı haber karşında sinir krizi geçirdi.

Evde televizyon izlerken, birden dışarı çıkan ve ‘Birkaç saate dönerim’ diyen Mert’in babası, bütün akşam oğullarını beklediklerini ama geç saatte kapıya gelen polislerden acı haberi aldıklarını belirtti.İntihar sebebinin henüz netleşmediği olayda, genç çiftin üzerinde ‘Ünlü olmak için her şeyi yaparız’ yazan bir intihar notu bulundu.

Okulun en yetenekli öğrencileriydi Okul arkadaşları acı haberle büyük şok ve üzüntü yaşarken, okul binasının önüne çiçekler, kartlar ve mumlar bırakıldı. Öğrenciler, Twitter ve Facebook üzerinden arkadaşlarının ölüm haberine inanmakta zorlandıklarını ifade etti. Öğretmenleri Peter Gillett ‘Okulumuzun en yetenekli, çalışkan ve saygı duyulan iki üyesini kaybettik. Üzüntümüz büyük’ dedi. Polis olayla ilgili soruşturmaya devam ediyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ