22 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ünlü modelden Gezi Parkı açıklaması!
19 Ağustos 2013 Pazartesi 08:30

Ünlü modelden 'Gezi Parkı' açıklaması!

Brook, gezi parkı olaylarından dolayı ziyaretini ertelediği yönündeki iddiaları yalanladı

Dünyaca ünlü İngiliz model ve oyuncu Kelly Brook bir parfüm markasının düzenlediği kampayada uzaya gidecek Türk gencini seçmek ve firmanın yeni kampanyasının tanıtımını yapmak üzere İstanbul’a geldi.

"İSTANBUL'A BAYILIYORUM!'

British Airways’e ait bir uçakla Londra’dan İstanbul’a gelen İngiliz model Kelly Brook Atatürk Havalimanı’nda, reklam kampanyası için geldiği firma yetkilileri tarafından karşılandı.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Brook, İstanbul’a üçüncü kez geldiğini söyleyerek, “Türkiye'ye bayılıyorum. Hem misafirperverlik hem de bütün ekibin profesyonelliği ve de yemekler unutulmazdı. Bu seferde böyle olacağından hiçbir şüphem yok" diye konuştu.

YOĞUN PROGRAM NEDENİYLE ERTELENDİ

Gazetecilerin, Taksim Gezi Parkında yaşanan olaylardan dolayı Türkiye'ye ziyaretinin ertelendiğine yönelik basında çıkan iddialarla ilgili sorusuna Brook, şöyle cevap verdi:

"Aslında geçtiğimiz 2 ay içinde film ve çeşitli programlar için çok yoğun çekimlerim vardı. O yüzden tam olarak gündemi takip edemedim. Ama bildiğim kadarıyla Türkiye'deki Gezi olaylarını dünya basınından da çok yoğun olmasa da takip etme olanağı buldum. Şu anda her şeyin daha sakin olduğunu biliyorum. O dönemler kendi yoğun programımım vardı. Gecikmemin nedeni Gezi olayları değil kendi programım ve kampanyanın zamanlamasıyla alakalıydı. Gezi olaylarında olduğu gibi yoğun çekimlerimden dolayı gündemi takip etme olanağım olmuyor. Ama hem Türkiye hem de dünyadaki tüm ülkeler için barış ve her şeyin çok daha iyi olmasını diliyorum" dedi.

BROOK, RÜZGARIN AZİZLİĞİNE UĞRADI

İngiliz Model Kelly Brook daha sonra kendisini almak için gelen özel aracın içinde gazetecilere poz verdi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü model, rüzgarın azizliğine uğrayarak zor anlar yaşadı.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ