23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ülke adına gururlandılar
01 Mayıs 2011 Pazar 18:57

Ülke adına gururlandılar

ASEL Group'da hizmet veren Citroen büyük bir başarıya imza attı

KKTC’nin köklü kuruluşlarından ASEL Group bünyesinde hizmet veren Citroen gurur veren bir başarıya imza attı. Citroen Kuzey Kıbrıs, “Satış Sonrası Hizmetler ” alanında Fransa’da 2 ayrı ödüle layık görüldü. Otomotiv sektörünün dünya devlerinden Citroen, geleneksel yılın başarı ödülleri toplantısını geçtiğimiz haftalarda Fransa’nın Başkenti Paris’te yaptı.

 

Aralarında Türkiye, Güney Kıbrıs ve birçok ülkeyi geride bırakarak “Satış Sonrası Hizmetlerde” 2 ödül birden alan Citroen, Kuzey Kıbrıs’ın ödüllerini toplantıya davetli olarak katılan Citroen Kuzey Kıbrıs Yedek Parça Müdürü ve Teknik Koordinatör Osame Khair aldı.

 

 

Birçok ülkeyi geride bıraktı

 

Tüketici memnuniyetinin otomotivdeki vazgeçilmezi olarak kabul edilen “Satış Sonrası Hizmetlerde” CİTROEN’in tüm dünyadaki temsilcilikleri için geçerli kıldığı standartların geçerli olduğu yarışma kurallarını eksiksiz yerine getiren Citroen, Kuzey Kıbrıs, Güney Kıbrıs ve Türkiye dahil birçok Orta-Doğu ve Akdeniz ülkesini geride bırakarak ödülleri aldı.

 

 

Ürel: Ülke adına gurur veren bir başarı

 

Elde edilen ödüllerle ilgili basına bir değerlendirme yapan ASEL Group Otomotiv Direktörü Aysel Ürel, gerek otomotiv gerekse Citroen grubu olarak elde edilen başarıyla ülke adına gururlandıklarını söyledi. Her yıl yapılan ve “Citroen Oscarları” olarak adlandırılan Paris’teki görkemli törene birkaç kez kendisinin de katıldığını anlatan Ürel, tüketici memnuniyetinin en önemli halkası olarak kabul edilen “Satış Sonrası Hizmetler”e Citroen üst yönetimin vermekte olduğu özel önem dikkate alındığında 2 ayrı ödülün öneminin bir kat daha arttığını kaydetti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ