14 Aralık 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
‘Üfüren’ hoca gelinle ilişkiye girdi
24 Ocak 2013 Perşembe 13:32

‘Üfüren’ hoca gelinle ilişkiye girdi

Ankara’da, film senaryolarını aratmayan bir dolandırıcılık olayı yaşand

Hırsızlık suçundan çok sayıda sabıkası bulunan P.Ç. (30), cezaevinden çıktıktan sonra taşındığı yeni mahallesinde kendisini ‘nefesi kuvvetli hoca’ olarak tanıttı. İmajını güçlendirmek için dairenin dekorasyonunu özel yaptıran P.Ç., evine küçük bir tekke görüntüsü verdi.

 

P.Ç.’ye başvuranlar arasında yer alan, bir temizlik firmasında çalışan M.A. ise sahte hocadan oğlu ile gelini arasında yaşanan şiddetli geçimsizliği çözmesini istedi.
P.Ç., M.A.’nın oğlu G.A. ile gelini O.A.’yı “okuyup, üfleyerek” tedavi etti. P.Ç., M.A.’ya, “yuvalarına huzur gelmesi için 3 adak adayacaksın. Gelinini ve oğlunu her hafta okuyacağım. Adakları senin yerine onları ben keseceğim, adakların parasını bana vereceksin” dedi. M.A., daha sonra P.Ç.’ye 3 adak bedeli olarak 3 bin TL verdi.Takip edince anladı

P.Ç., gelin O.A. ile ilişki yaşamaya başladı. Karısını takip eden G.A., eşinin P.Ç.’nin yanına gittiğini öğrendi. Dolandırıldığını anlayan M.A. ve oğlu polise başvurdu. Şikâyet üzerine polis ekipleri P.Ç.’yi evinde gözaltına aldı. P.Ç., emniyetteki ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. O.A.’nın da evini terk ederek ilişki yaşadığı P.Ç.’nin yanına gittiği ve boşanmadavası açtığı öğrenildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ