23 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Turunçlu Ulukışla moral buldu
11 Mayıs 2011 Çarşamba 11:00

Turunçlu Ulukışla moral buldu

Turunçlu Ulukışla Türk Çiftçiler Birliği Spor Kulübü Başkanı Cemal İnönülü, geçtiğimiz Perşembe günü düzenlenen rakı gecesine katılanlara teşekkür etti.

Bağ Restaurant’ta geniş katılımla coşkulu bir gece yaşanırken toplam 16 bin TL bağış yapılarak kulübe katkıda bulunuldu. Açık artırmaya konulan futbolcu figürlü biblo, en fazla bağışı yapan Dr.Şevket Alptürk’e verildi.

 

2010-2011 futbol sezonunda Üçüncü Ligi Doğu Grubu’nda mücadele eden Turunçlu Ulukışla futbol takımı, play-out maçlarında başarılı olarak bu ligde kalmayı başarmıştı.

 

Cemal İnönülü’den teşekkür

Başkan Cemal İnönülü’nün teşekkür mesajı şöyle:

“Zor geçen bir ligin ardından külüp ve yönetim olarak birçok şeyden dersler ve tecrübeler çıkardık. Bu yıl aynı sıkıntıları yaşamamak için daha iyi çalışacağız. Bizlere sezon boyunca desteklerini esirgemeyen belediyemiz, camiamız ve birçok sempatizanımıza, emeği geçen herkese desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz. Son olarak yaptığımız rakı gecesinde de bir kez daha bizleri onurlandıracak düzeyde katılım ve katkılarıyla gecemize renk kattılar. Gecenin sunuculuğunu yapan Seniha Kanatlı ve manken Hande Bozkurt da gecenin renkli ve coşkulu geçmesini sağlamışlardır. Bizleri en çok sevindiren bir olay da gecemize katılan ve destek olan dost kulüplerimiz Göçmenköy. Görneç, Serdarlı, Yiğitler, Dikmen ve Paşaköy spor külüplerine de teşekkür eder, önümüzdeki sezonda başarılar dileriz.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ