15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tıklayın! Kazanın!
17 Nisan 2011 Pazar 11:15

Tıklayın! Kazanın!

Bu kez takipçilerimize Asus notebook hediye ediyoruz!

“Bu gazetede haber var” sloganı ile yenilenen Haberdar Gazetesi bu kez takipçilerine Asus notebook hediye edecek…

 

Haber anlayışında objektif bakış açısı ve günden güne artan okur sayısına sahip Haberdar Gazetesi’nde kampanyalar tüm hızıyla devam ediyor.

 

Kıbrıs’taki siyaset, politika gibi birçok alanda doğru ve tarafsız haberleri yayınlayan, ayrıca köşe yazarlarıyla gündem yaratan Haberdar kampanyalarıyla da okurlarını şaşırtmaya devam ediyor.

 

Yaklaşık iki ay önce yeni içeriği ve “Bu gazetede haber var” sloganıyla yayın hayatına devam eden Haberdar, bu kez facebook takipçilerine Asus Eee PC 1008 Seashell Karim Flashid Collection notebook kazandıracak.

 

30 Nisan son katılım tarihi

Haberdar Gazetesi’nin sosyal paylaşım ağı facebook’taki sayfasını (www.facebook.com/haberdarkibris) beğenerek (Like butonuna tıklayarak) kampanyaya katılım formunu dolduran kişiler arasında yapılacak çekilişle bir kişiye Asus Eee PC 1008 Seashell Karim Flashid notebook verecek.

 

Özel koruyucu çantası ve orijinal tasarım mouse ile verilecek olan notebook en iyi tasarım ödülüne layık görülmüş ürünler arasında gösteriliyor.

 

Noter huzurunda yapılacak olan Laptop çekilişine katılmak için son gün 30 Nisan olarak belirtilirken, ödülü kazanan talihli kişi, facebook’taki grupta, Haberdar gazetesi ve internet sitesinde yayınlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ