12 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Telsim aboneleriyle birlikteydi
08 Nisan 2011 Cuma 14:35

Telsim aboneleriyle birlikteydi

İskele ve Yiğitler’de düzenlenen iki farklı etkinlikte buluşuldu

KKTC Telsim, geçtiğimiz hafta sonu, İskele ve Yiğitler’de düzenlenen iki farklı etkinlikte aboneleri ile birlikteydi.

Mobil iletişimde ve abonelerin sosyal hayatlarında büyük avantajlar sağlayan Telsim, İskele Halkı’nın özgürce alışveriş yapabilmesi için organize edilen İskele İndirim Şenliği’nde, kurduğu stantta, birbirinden avantajlı kampanyalarını İskele Halkı’na tanıttı.

 

Gafgarit Festivali’nde Telsim de vardı

 

Abonelerine daha fazla ulaşabilmek ve onların her an yanlarında olduğunu hissettirmek amacıyla, Kuzey Kıbrıs’ın her noktasındaki etkinliklere katılmaya özen gösteren KKTC Telsim, geçtiğimiz hafta sonu, İskele İndirim Şenliği’nin yanı sıra, Yiğitler’de düzenlenen 2. Gafgarit Festivali’nde de aboneleriyle buluştu. Yiğitler Güzelleştirme ve Kalkındırma Derneği tarafından düzenlenen ve KKTC Telsim’in sponsor olduğu festivale yöre halkı büyük ilgi gösterdi.

 

Yörede kendi kendine yetişen faydalı bir bitki türü olan yabani enginar Gafgarit’i ve bölge halkının becerilerini tanıtmak amacı ile düzenlenen festivale katılanlar, müzik eşliğinde hem eğlendiler hem de farklı tatları denemenin keyfini yaşadılar.

 

10 bin SMS ilgi gördü

 

Çeşitli dans gösterileri, halk oyunları, el sanatlarının sergilenmesi, yerel ürünlerin satışı ve tanıtımı gibi etkinlikler ile renklenen festivalde aboneleri ile bir araya gelen KKTC Telsim’in, özel olarak tasarlanan 10 bin SMS maketi büyük ilgi gördü. Festivale katılanlar, bir yandan, Telsim’in sağladığı avantajları hakkında bilgi sahibi olurken, diğer yandan maketin içine girip hatıra fotoğrafı çektirerek, keyifli anlar yaşadılar. 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ