21 Kasım 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tek hareketle sıkılaşın
03 Mayıs 2013 Cuma 12:17

Tek hareketle sıkılaşın

Yaza hazırlık tam gaz devam ediyor!
Tek bir dambılla uygulanan hareket ile sımsıkı ve fit bir vücuda kavuşabilirsiniz. Bu, kulağa çok mucizevi gelebilir. Ama sırtı, omuzları, üst ön bacak kaslarını, arka bacak kaslarını, kolları, karın ve popoyu aynı anda çalıştıran hareketi düzenli olarak uyguladığınızda vücudunuzu forma sokarak yaza hazırlayabilirsiniz.

Bu, tüm vücudu çalıştıran egzersizi yaza hazırlanma döneminde haftada 2 ile 3 kez uygulayarak, tabii beslenmenize dikkat ederek, kilo da verebilirsiniz. İyisi mi hemen egzersize başlayın!


Hareketin uygulaması
2,5 ila 5 kg’lık ağırlığı sol elinizde tutun. Öne yaslanın ve bu sırada sırtınız hemen hemen yere paralel olsun. Boşta kalan sağ elinizle sandalyeye ya da destek için herhangi bir rafa tutunabilirsiniz. Sol kolunuzu zemine doğru indirin, sol bacağınızı geriye doğru itin ve vücudunuz T şeklini alsın.

Yavaşça sol dirseğinizi bükün ve bedeninizle aynı hizaya gelsin. Bisr süre öyle tutun ve ağırlığı indirin. Bu hareketi 15 kez tekrarlayın ve diğer tarafa geçin. Hareketi üç set olarak uygulayın.
 
 
egzersiz spor mkl
 
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ