19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Teeta, Dereboyu’nda yerini aldı
01 Mayıs 2011 Pazar 08:59

Teeta, Dereboyu’nda yerini aldı

Lefkoşa Dereboyu’nda yeni bir giyim mağazası daha hizmete girdi

Başkent Lefkoşa’da marka ürünlerin merkezi konumundaki Dereboyu’nda yeni bir giyim mağazası daha hizmete girdi.

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Başkanı Cemal Bulutoğluları’nın geçtiğimiz Cuma günü açılışını yaptığı mağazada Türkiye’nin ve dünyanın marka erkek ve bayan giyim ürünleri satılacak.

 

 

 

Kalabalık kitle

 

Hilmi ve Esra Öztürk’ün sahibi olduğu mağazanın açılışına Başsavcı Aşkan İlgen, CTP Milletvekili Kadri Fellahoğlu, yanında kalabalık bir izleyici kitlesi katıldı.

 

 

İkinci şube

 

Gazimağusa’daki ilk şubesinin ardından başkent Lefkoşa’da ikinci şubesini açan Teeta 2 katlı mağazasında tüm Lefkoşa halkına en iyi ve kaliteli ürünleri satmak için güler yüzlü personeli ile hizmete girdi.

 

 

“Özel sektöre önem şart”

 

LTB Başkanı Bulutoğluları açılış öncesinde yaptığı konuşmada mağaza sahibinin babasını evlatlarını özel sektöre yatırım yapması konusunda teşvik ettiği için kutladı. Ülke özel sektörünü elimizden kaçırmamamız gerektiğine vurgu yapan Bulutoğluları, işadamlarımızın özel sektöre daha fazla önem göstermesini istedi. Bulutoğluları, “İş hayatı ülkemizin geleceğidir. Bu işyerlerini elimizde tutarsak bu ülkede varolacağız. Bu işyerine yatrırım yapan genç girişimci Hilmi Öztürk’’ü de canı gönülden kutlar, Lefkoşa’daki iş hayatında başarılar dilerim. Hayırlı uğrurlu olsun” şeklinde konuştu.

 

Açılış öncesinde HV Ajans mankenleri de izleyicilere Teeta ürünlerini tanıtıcı mini bir defile gerçekleştirdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ