16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Tasarımlar dikkat çekti…
16 Nisan 2013 Salı 15:55

Tasarımlar dikkat çekti…

Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği yararına düzenlenen, moda tasarımcısı Svetlena Özseyhan’ın 2012 -2013 kreasyonlarının yer aldığı defile göz doldurdu

Devrim EYYUBİ

H&V Ajans direktörü Hayriye Vurdu tarafından organize edilen gecede Türkiye’de adını duyurmuş mankenler podyumda modacı Svetlena Özseyhan’nın tasarımlarını sergiledi. Merit Park Otel’de düzenlenen moda şovundan edinilen gelir ise Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği’ne destek olarak verildi.

 

Birçok ünlü manken podyuma çıktı

Svetlan Özseyhan’nın tasarımlarının sergilendiği gecenin sunuculuğunu ise Mehmet Sürer gerçekleştirdi. Merit Park Otel’de gerçekleşen defilede baş manken olarak Best Model Tuğçe Dural ve Kıbrıslı manken Hazal Ecer podyumda dikkat çeken isimlerden oldu.  Sevinç Meşe, Melisa Ünal, Derya Yağız, Didem Aksu, Esra Engin ve Alina Tutun’da defilede podyuma çıkan isimler oldular.

 

Transparan ve derin yırtmaçlar ön plandaydı

İddialı ve yırtmaçları derin olan tasarımların birçoğunu Derya Yağız sergilerken, 42 Parçadan oluşan kreasyonun geneli siyah ve mavi tonlardan oluştu. Transparan ve derin yırtmaçlar ön plandaydı. Defilenin finalinde ise gelinlikler dikkat çekti.  ‘Best l Child Model North Cyprus’ birincisi de defilenin finalinde boy gösterdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ