21 Kasım 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Taraftardan Aysala bir darbe daha
30 Eylül 2013 Pazartesi 08:00

Taraftardan Aysal'a bir darbe daha

Galatasaray taraftarı, Roberto Mancini'ye sıcak bakmıyor

Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim'in yerine göreve kimin geleceği merak konusu olmayı sürdürüyor. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın geniş listesinde Mancini başta olmak üzere, Lippi, Gerets, Heynckes gibi isimlerin olduğu iddia edilirken, Galatasaray taraftarının internetteki buluşma adresi WEBASLAN.com'da yapılan ankette çıkan sonuç herkesi çok şaşırttı.

Şuan için Galatasaray'ın en büyük hoca adayı olarak İtalyan teknik adam Roberto Mancini ismi geçerken, yapılan ankete katılanların çok az bir kısmı Galatasaray'ın başında Mancini'yi görmek istediklerini belirtti.

''Galatasaray'da Fatih Terim'in ayrılmasının ardından siz hangi teknik direktörü kulübede görmek istersiniz?'' sorusuna Roberto Mancini diyenlerin oranı sadece %4.1 oldu.

İtalyan teknik adam Galatasaray taraftarı tarafından en az oyun alanlardan biri olurken, ankette ilginç bir sonuç daha ortaya çıktı. Oy kullananların %24'ü yeniden Fatih Terim'i görmek istediklerini söylerken, Terim'den sonra en fazla oyu S.Donetsk'i çalıştıran Mircea Lucescu ve Bayern Münih'ten sonra takım çalıştırmayacağını açıklayan Jupp Heynckes oldu. Lucescu oyların %23.4'ünü alırken, Heynckes'in oy oranı ise %22.2 oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ