15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Taraftar desteğine katkı
16 Nisan 2011 Cumartesi 12:58

Taraftar desteğine katkı

KKTCELL'in taraf desteğine katkısı kampanyalarla sürüyor

Dünyada olduğu gibi Kıbrıs Türk Sporunda da popülaritesini sürdüren futbolun marka değerini artırma hedefiyle 2010 – 2011 Sezonunda ana sponsor olarak futbol liglerine adını yazdıran Kuzey Kıbrıs Turkcell, kulüpler bazında yardımlarının yanısıra başlattığı taraftarı stadlara çeken promosyon kampanyasını da sürdürüyor.

 

Haftanın önemli maçlarında Kuzey Kıbrıs Turkcell görevlileri stad girişlerine standlar kurarak biletli seyirciler ile kadın ve çocuklara şans biletleri veriyor. Maçların devre aralarında bu şans numalarıyla tribünlerde yapılan çekilişlerle bir şanslı taraftara Nokia cep telefonu, birçok taraftara da bedava kontör dağıtılıyor.

 

Heyecanın giderek tırmandığı, şampiyonların belirlenmeye başladığı Kuzey KıbrısTurkcell Futbol Ligleri’nde hafta sonunda oynanan KKTCELL Futbol 2:’nci Liginde Şampiyonluğu garantileyen Yenicami ile Lig İkinciliğini erken ilan eden Göçmenköy arasındaki maçın devre arasında çekiliş yapıldı. Bu haftaki çekilişin kahramanı ev sahibi kulüp başkanı yerine heyecan dolu karşılaşmayı davetliler ve spor yazarlarıyla birlikte izleyen Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu oldu. Yenicami --- Göçmenköy maçının devre arasında yapılan çekiliş sonrasında 3 şanslı taraftar Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü Dağhan Fellahoğlu’nun elinden Nokia cep telefonlarını aldılar.

 

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in taraftarı stada çekerek tribün çoşkusunu artırmayı hedefleyen kampanyası Kuzey Kıbrıs Turkcell Futbol Liglerinin tamamlanmasına kadar devam edecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ