19 Kasım 2017 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Taekwondo’da Cihat Uskan müsabakaları tamamlandı
10 Mayıs 2011 Salı 11:05

Taekwondo’da Cihat Uskan müsabakaları tamamlandı

Cihat Uskan Ferdi Taekwondo Karate Budo müsabakaları” dün Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı. İlginin yüksek olduğu müsabakalar yanı sıra Milli Takım Aday kadro ikinci seçmeleri de gerçekleştirildi.

Girne Taekwondo İhtisas Kulübü, Doğan Tük Birliği, Türk Ocağı Limasol, Girne Halk Evi, Güzelyurt Taekwondo Karate İhtisas Külübü, Lefkoşa Taekwondo İhtisas Kulübü, Mağusa Taekwondo İhtisas Kulübü ve 4 bölge takımlarından Lisansları 2011 yılı vizeli bay ve bayan siyah ve renkli kuşak sporcuların katıldığı müsabakalar heyecan ve çekişmeye sahne oldu.

 Yarışmanın ödülleri KKTC MOK Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, Taekwondo Federasyonu Başkanı Mustafa Aktuğ yanı sıra federasyon bölge ve kulüp temsilcileri tarafından verildi.

Bayanlar Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Katagori:          1.Pınar Akarpınar            2.Ceyda Uçaner

2.Katagori:          1.Nazlı Doğdu                2.Cansu Keskin

3.Katagori:          1.Suzan Demir               2.Songül Yıldırım

4.Katagori:          1. Huriye Pilaka              2.Elif Kaya

6.Katagori:          1.Açelya Ergin               2.Özlem Tomak              3.Sümeyye Kaya

 

Erkekler  Hyong Pumsa Kata Şampiyonası sonuçları

1.Katagori:          1.Ferhat Jorayev            2.Chris Park                     3.Turgay Yalçın

2.Katagori:          1.Hüseyin Karakuş          2.Serdar Şahin                 3.Kader Karlık

3.Katagori:          1.Orhan Usta                 2.Bahtiyar Celayir             3.İhsan Yaldızsal

4.Katagori:          1.Atakan Ergin               2.Cengiz Şakir                 3.Faruh Yusupov

5.Katagori:          1.Serdar Akarsu             2.Alperhan Ateş              3.Ali Cüneyt Genç

6.Katagori:          1.Müsenna Doğan Koç    2.Doğukan Karakuş

7.Katagori:          1.Abdullah İyidemirci       2.Arda Çörtük                 3.Yasin Tomak

 

Bayanlar Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Katagori:          1.Ceyda Uçaner             2.Nazlı Doğdu                  3.Cansu Keskin

2.Katagori:          1.Pınar Akarpınar            2.Suzan Demir                 3.Songül Yıldırım

3.Katagori:          1.Elif Kaya                     2.Sümeyye Kaya              3.Huriye Pilaka

 

Erkekler Taeryon/Kata /Serbest  Müsabaka  sonuçları

1.Katagori:          1. Chris Park                   2.Serdar Şahin              3.Ferhat Jorayev

2.Katagori:          1.Orhan Usta                  2.Faruh Yusupov           3.Turgay Yalçın

3.Katagori:          1.İhsan Yaldızsal              2.Kader Karlık                3.Hüseyin Karakuş

4.Katagori:          1.Bahtiyar Celayir             2.Ali Cüneyt Genç

5.Katagori:          1.Alperhan Ateş              2.Cengiz Şakir

6.Kategori:         1.Müsenna Doğan Koç      2.Atakan Ergin              3.Serdar Akarsu

7.Katagori:          1.Doğukan Karakuş          2.Abdullah İyidemirci

 

 Bayanlar El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:           1.Nazlı Doğdu               2.Ceyda Uçaner          3.Pınar Akarpınar

2.Katagori:           1.Cansu Keskin             2.Suzan Demir            3.Songül Yıldırım

3.Katagori:           1.Huriye Pilaka              2.Özlem Tomak          3.Açelya Ergin

 

Bayanlar Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

1.Katagori:           1.Pınar Akarpınar           2.Ceyda Uçaner          3.Nazlı Doğdu

2.Katagori:           1.Elif Kaya                    2.Cansu Keskin           3.Suzan Demir

3.Katagori:           1.Açelya Ergin               2.Sümeyya Kaya         3.Huriye Pilaka

 

 

Erkekler El Kırışı Sudo Müsabakaları sonuçları

 

1.Katagori:           1. Chris Park                  2.Turgay Yalçın           3.Serdar Şahin

2.Katagori:           1.Ferhat Jorayev            2.Kader Karlık              3.Hüseyin Karakuş

3.Katagori:           1.Farug  Yusupov           2.İhsan Yaldızsal           3.Ali Cüneyt Genç

4.Katagori:           1.Orhan Usta                 2.Bahtiyar Celayir          3.Alperhan Ateş

5.Kategori:           1.Atakan Ergin               2.Müsenna Doğan Koç  3.Serdar Akarsu

6.Kategori:           1.Doğukan Karakuş         2.Yasin Tomak             3.Abdullah İyidemirci

 

Erkekler  Ayak Kırışı Yopçagi Müsabakaları sonuçları

 

1.Katagori:           1. Turgay Yalçın             2.Serdar Şahin                3.Chris Park

2.Katagori:           1.Kader Karlık                 2.Ferhat Jorayev             3.Hüseyin Karakuş

3.Katagori:           1.İhsan Yaldızsal              2.Ali Cüneyt Genç           3.Farug Yusupov

4.Katagori:           1.Alperhan Ateş              2.Orhan Usta                 3.Cangiz Şakir

5.Kategori:           1.Müsenna Doğan Koç     2.Serdar Akarsu              3.Atakan Ergin

6.Kategori:           1.Abdullah İyidemirci        2.Yasın Tomak               3.Doğukan Karakuş

Bayanlar Zor Hareketler Tümyo Apçagi

1.Katagori:           1.

 

Bayanlar Zor Hareketler Tümyo Tolyoçagi

1. Katagori:          1.

 

Erkekler Zor Hareketler Tümyo Apçagi

1.Katagori:           1.

 

Erkekler Zor Hareketler Tümyo Tolyoçagi

1.Katagori:           1.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ