20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SOS Köyü çocuklarına yemek
26 Haziran 2012 Salı 10:49

SOS Köyü çocuklarına yemek

Baştiryaki Restoran yine güzel işlere imza attı...

 

Gazimağusa'nın sevilen mekanlarından  Baştiryaki  Restoran kalitesi ve huzurlu neşeli  ortamının  servisinin yanı sıra topluma  örnek teşkil edecek sosyal sorumluluk  projelerine devam ediyor.

 

Geçtiğimiz hafta Özen Huzurevin de kalan yaşlılarımıza verdiği yemek ve balodan  sonra bu hafta da çok onurlu bir sorumluluğa imza attı.

 

Hatice Zeybek’ e ait olan Baştiryaki restoran, SOS çocuk köyünde bulunan 62  çocuğa  ve  gönüllü hizmet  veren  annelere bir yemek verdi.

 

62 çocuğun  ve 10  gönüllü annenin katıldığı yemekte Hatice Zeybek  çocuklara oyuncaklar da dağıttı bu esnada yaşanan duygusal anlar gözlerden kaçmadı.

 

Hatice  Zeybek  böyle ulvi bir sosyal sorumluluğa katkı koyduğu ve çocukların gözlerindeki mutluluğa ortak olmanın sevincini ve gururunu yaşadığını belirtti. Zeybek, bu sosyal ve insani sorumluluklarına  ve yardımlarına devam edeceğine ve örnek teşkil eden bu etkinliklerin tüm işyerleri ve sosyal sorumluluk sahibi kişiler tarafından paylaşılmasını arzuladığını söyledi.

 

Hatice Zeybek  etkinliğin oluşmasında  kendilerine destek veren başta ulaşımda katkı sağlayan Aksulu Seyahat  sahibi Arif Aksuluya,hediye ve sponsorluk konularında yardımda bulnan Dilşat Dağlar’a,Ahmet Kartal’a, Veli Tavukçu’ya, Cemaliya Baysa’ya,Umut Eczanesine, Hasibe  Hasiboğluna,Hamide Giyim’e,Berkan Market’e,Bücürük mağazalarına,Özkan Ekmekçioğlu  mağazalarının direktörlerine, Ali Korsan’a, Sevda Gündüz ‘e,Çanakkale Kasap’a ,Girls&Boys  mağazasına ,Elektrokur  ve tüm katkı koyanlarla  büyük bir özveri ile gönüllü hizmet veren personeli ile  bu mutlu günde kendisinin yanında bulunan Ertuğrul Hasiboğlu  ile Gazimağusa sağlık teftiş  müfettişi  İbrahim Köroğlu’na da  teşekkürlerini sundu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ