15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Son bilet kimin?
30 Nisan 2011 Cumartesi 18:20

Son bilet kimin?

Yenicami ve Göçmenköy’den sonra hangi takım 1. Lig’de mücadele edecek?

Yenicami ve Göçmenköy’den sonra Birinci Lig’de mücadele edecek üçüncü takım Kuzey Kıbrıs Türkcell İkinci Futbol Ligi’nde hafta sonu oynanacak ‘play off’ maçların ardından belli olacak. Kuzey Kıbrıs Türkcell Birinci ve İkinci Lig ‘play out’ ikinci maçları bugün, İkinci Lig ‘play off’da da son maçlar 1 Mayıs Pazar oynanacak.

 

Birinci Lig ‘play out’da bugün Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda Alsancak Yeşilova ile Gönyeli, Atatürk Stadı’nda ise Düzkaya ile Mağusa Türk Gücü mücadele edecek. İkinci Lig ‘play out’da bugün Cihangir’de Çanakkale ile Yalova, Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda, Baf Ülkü Yurdu ile Yeni Boğaziçi karşılaşacak.

 

Birinci Lig ‘play out’da Mağusa Türk Gücü, İkinci Lig ‘play out’da ise birinci maçlar sonunda Baf Ülkü Yurdu ile Yeni Boğaziçi ligde kalmayı garantilemişti.

 

1 Mayıs Pazar günü oynanacak karşılaşmalarla tamamlanacak İkinci Lig ‘play off’ maçlarında; Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı’nda 7 puanlı Türk Ocağı ile 1 puanlı Esentepe, Türkmenköy’de de 4 puana sahip Dumlupınar ile 5 puanı bulunan Gençlik Gücü mücadele edecek. Karşılaşmalar saat 16.00’da başlayacak.

 

Türkcell İkinci Ligi’nde bugün oynanacak Baf Ülkü Yurdu – Yeni Boğaziçi maçı ile 1 Mayıs Pazar günü yer alacak Türk Ocağı – Esentepe karşılaşmaları Bayrak Haber Kanlı’ndan ‘canlı’ yayınlanacak.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ