15 Ekim 2018 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sıra Parti Meclisi’nde
19 Nisan 2011 Salı 15:07

Sıra Parti Meclisi’nde

UBP Genel Yönetim Kurulu, dün Küçük başkanlığında toplandı

UBP Genel Yönetim Kurulu, dün Genel Başkan İrsen Küçük başkanlığında toplanarak değerlendirme yaptı. Bugün de UBP Parti Meclisi toplanacak...
 

Başbakan ve Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı İrsen Küçük Olağanüstü Kurultay’ın gündemlerinde olmadığını açıkladı.
Ulusal Birlik Partisi’nde (UBP), Genel Başkan ve Başbakan İrsen Küçük’ün kabinede yaptığı değişiklikler sonrası partide meydana gelen gelişmelerin ele alındığı çalışmalar devam ediyor.
UBP Genel Yönetim Kurulu dün bu çerçevede saat 15.15’te UBP Genel Başkanı, Başbakan İrsen Küçük başkanlığında toplandı.
Köşklüçiftlik’teki UBP Genel Merkezi’nde yapılan toplantıda basına sadece görüntü alma olanağı sağlandı. Bugün de UBP Parti Meclisi toplanacak.

Küçük: “Çok güzel baksanıza yüzlere”
UBP Genel Yönetim Kurulu’nun dünkü toplantısı sonrası açıklama yapan Başbakan İrsen Küçük, Olağanüstü Kurultay konusunun dünkü toplantıda konuşulmadığı gibi, yarınki Parti Meclisi toplantısının gündeminde bulunmadığına da işaret etti.
Yaklaşık iki saat süren toplantıdan sonra Başbakan Küçük gazetecilerin “Toplantı nasıl geçti?” şeklindeki sorusuna karşılık “Çok güzel baksanıza yüzlere!” diye yanıt verdi.
Bir başka soruya karşılık Olağanüstü Kurultay’ın dünkü toplantıda konuşulmadığı gibi yarınki Parti Meclisi toplantısının gündeminde de bulunmadığını kaydeden Başbakan İrsen Küçük, yarınki Parti Meclis toplantısı sonrası basına bir açıklama yapacaklarını söyledi.
UBP Parti Meclisi’nin bugünkü toplantısı saat 15.00’te yapılacak.

 

Numan: Olağanüstü kurultay gündemde

UBP Girne İlçe Başkanı Necdet Numan UBP'deki toplantı sonrasında bir internet sitesine yaptığı açıklamada olağanüstü kurultay konusununun dünkü toplantının gündemine geldiğini açıkladı.

Konuyu Başbakan İrsen Küçük'ün açtığını ve Başbakan'ın “Bu konuyu yarın (bugün) parti meclisine götüreceğim” dediğini anlatan Necdet Numan, bugün toplanacak UBP Parti Meclisi'nin gündeminde kurultay olacağını ve orada kendilerinin istedikleri desteği bulacaklarına inandığını söyledi.

Toplantıda tepkili vekillerden Yönetim Kurulu Üyesi oldukları için sadece kendisi ve Çaluda'nın bulunduğunu da belirten Necdet Numan, "Çaluda toplantıda örgütlerin sıkıntılı olduğunu ve artık örgütlere 'dur' diyemeyecek bir noktaya geldiğini söyledi" dedi.

Numan, esas konuşma ve tartışmaların yarın yapılacağının da altını çizdi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ