20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sipahi ve Erenköy şampiyon
16 Nisan 2011 Cumartesi 12:55

Sipahi ve Erenköy şampiyon

Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Karpaz'da futbol turnuvası düzenlendi

Ayşe BULUT

 

Karpaz din görevlileri 16 Nisan Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bölgede futbol turnuvası organize etti. Din görevlileri tarafından, bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvaya Kumyalı ve Yenierenköy Belediyesi’ne bağlı bazı köylerden birçok genç ve futbol sever katıldı.

 

Turnuvada öğrenci, genç ve büyükler kategorisinden üç ayrı takım grupları yer alıyor.

 

Eleme usulü yapılan ve Sipahi köyü ile Yenierenköy Belediyesi halı sahalarında oynanan karşılaşmalara ilgi olurken, tüm futbol severler de turnuvayı severek takip etti.

 

Din görevlileri, turnuva finalleri dün akşam Yenierenköy halı sahasında yapıldı. Finallerde A kategorisinde Sipahi Kumyalı’yı 2-0 yenerek şampiyon gelirken, B kategorisinde Sipahi Derince ile berabere (2-2) kalarak maç penaltılara kaldı. Penaltılar sonucunda Sipahi B kategorisi şampiyonu oldu. Büyük C kategorisinde ise Erenköy Sipahi takımını 4- 0 yenerek büyükler turnuvası şampiyonluğunu kazandı.

 

Dereceye girenlere ödülleri bugün 16 Nisan tarihinde Yenierenköy Belediyesi Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek Kutlu Doğum Programında verileceği de belirtildi. 16 Nisan’da 17.00- 19.00 saatlerinde yapılacak olan Kutlu Doğum Programına tüm halkımız da davet edildi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ