16 Aralık 2018 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sinek Kadar Kocam Olsun!..
31 Mart 2011 Perşembe 14:26

Sinek Kadar Kocam Olsun!..

‘Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun’ adlı tiyatro oyunu Girne'de

Ankara Devlet Tiyatrosu’nun sahneye koyduğu ‘Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun’ adlı tiyatro oyunu, Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nde sahneleniyor.

Belediyeden yapılan açıklamda; Girne Belediyesi’nin Kültür-Sanat etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği, Ankara Devlet Tiyatrosu’nun sahneye uyarladığı ‘Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun’ adlı oyun 8-9 Nisan tarihlerinde Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nde sanatseverlerle buluşacak.

Aslen bir ekonomist olan Hatice Meryem’in yazdığı ve aynı isimli kitabından tiyatroya uyarlanan tek perdelik ve yaklaşık 80 dakikalık Ankara Devlet Tiyatrosu oyunlarından “Sinek Kadar Kocam Olsun, Başımda Bulunsun” Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşuyor.

Oyun, 8-9 Nisantarihlerinde Girne Belediyesi Kültür Merkezi (Terminal Binası Üst Kat) Tiyatro Salonu’nda saat 20.00’de sahnelenecek. Oyun ücretli olup, biletler 10 TL’dir. Biletler mesai saatlerinde Girne Belediyesi Kültür Merkezi’nden, oyun akşamları ise girişten temin edilebilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ