19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şimdi makyaj zamanı
01 Nisan 2011 Cuma 17:36

Şimdi makyaj zamanı

Memduh Erdal B&P.L’O’dan GAÜ’de makyaj günleri başladı..

Girne Amerikan Üniversitesi’nin (GAÜ) ev sahipliğinde Memduh Erdal B&P.L’O tarafından düznlenen uygulamalı olarak yapılan ‘Makyaj Günleri’ gerçekleşti.

GAÜ Kıbrıs Yerleşkesi Karmi Kampüs Uluslararası Kongre Salonu Spectrum Congre Hall, Fair’da, GAÜ personel ve öğrencilerine, lüks kozmetiğin önde gelen markalarından Clarins’in‘Neo Pastel Bahar Makyaj Kolleksiyonu’iki gün boyunca tanıtılarak makyaj teknikleri hakkında bilgiler verilmesinin yanı sıra uygulamalı olarakda yapıldı.

Memduh Erdal B&P.L’O mağazalarının deneyimli uzman personellerinin yaptığı makyaj uygulamalarında bahar renkleri ön plana çıkarılırken, farklı yüz tiplerine göre uygun makyaj yaptıran GAÜ personel ve öğrencilerinin bu uygulamada gayet memnun olduğu gözlerden kaçmadı.

Şubat ayında Paris’ten gelen Clarins Uluslararası Makyaj Eğitmeni Frederic Raymond tarafından Memduh Erdal B&P.L’O mağazaları personeli bir gün süren Clarins ‘Neo Pastel Bahar Makyaj Kolleksiyonu’ hakkında eğitim almışlardı. Eğitime katılan uzman makyözler yenilenen Clarins makyaj ürünleri hakkında bilgi alarak, yeni makyaj tekniklerini uyguladılar.

İki gün süren makyaj günlerinde, GAÜ personeli ve öğrencileri Clarins’in yeni bahar makyajını tanıyarak kişiye özel makyaj tekniklerini de öğrenme fırsatı yakalamasının yanı sıra cilt sağlının önemine vurgu yaparak güzelliğin doğru kullanılan makyaj ürünlerini de tanıma fırsatı yakaladılar.

Cilt sağlının önemine vurgu yaparak güzelliğin doğru kullanılan makyaj ürünlerinden de geçtiğini belirten Prestige Brands Corporation, iki gün boyunca doğru uygulama ve teknikleri Gaü akademisyen ve öğrencileri ile paylaştılar.  

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ