16 Kasım 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sevgilinin hayatında acaba başka biri var mı?
21 Haziran 2012 Perşembe 13:52

Sevgilinin hayatında acaba başka biri var mı?

Erkeklerin yaşamlarında birinin olup olmadığını anlamanın ince detayları...

Mutfağa ona yardım etme bahanesiyle girin. Bakın bakalım bulaşık var mı, varsa kaç kişilik bir bulaşık var. Birkaç günlük birikmişse anlamak zor olsa da içki bardaklarını takip edin! Ruj lekesi olup olmadığı göz ucuyla kontrol edebilirsiniz. Bir küçük detay daha şarap kadehi kaç adet var?

BUZDOLABINI KONTROL EDİN

Buzdolabını açın! Dolapta yemek var mı kontrol edin, eğer varsa erkek yemeği mi yoksa bir kadın yemeği mi hemen anlarsanız. Şüphelendiyseniz diyaloğu şöyle geliştirin: “- A, çok severim bu yemeği sen mi yaptın?” Hemen cevap vermiyor ve göz temasındankaçınıyorsa şüphelenmekte fayda var. 

Erkekler dip köşe temizliği bizim kadar sık yapmazlar, bu da bizi kolaylıkla “Olay Yeri İnceleme” ekibine çevirebilir. Öncelikle koltuk yastıklarının altına bir göz atın. Çıkan fındık fıstığı boşverin, asıl hedef toka, firkete, takma kirpik, ruj gibi sizi sonuca götüren şeyler var mı inceleyin.

BANYODAKİ İZLER

En önemli yerlerden biri de banyo. Bilirsiniz kadınlar kendilerine ait ufak eşyalarını erkeğin evinde bırakmayı severler. Çünkü bilirler ki her şey bu ufak eşyaları o evde bırakmakla başlar; deodorant, parfüm, diş fırçası, şampuan... İşte ileride koltuk, tava, buzdolabı, gardırop da bu küçük eşyalar sayesinde bu evdeki yerini alır! Kaç tane diş fırçası var, mutlaka kontrol edin. Duşa mutlaka bakın, şampuanlara ve duş jellerine göz gezdirin. Eğer bir şey bulduysanız yerini değiştirin, şampuanın ağzını açıp bir kenara bırakın. Sonra olacakları izlemek için birkaç gün evinetrafında dolaşır, eğlenirsiniz.

Nevresim takımı da bir erkeği ele verecek ince detaylardan biridir, öyle çiçekli böcekli bir şeyler varsa durup düşünmekte fayda var. Dolaplara bakmak artık biraz özele kaçacaktır ama odada bir tuvalet masası varsa ve üzerinde yüz temizleme sütü duruyorsa evinizin yolunu tutmanızı öneririz

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ