20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Sertex Lefkoşa açıldı
24 Nisan 2011 Pazar 15:20

Sertex Lefkoşa açıldı

Flokser Group markası olan Sertex’in ilk mağazası dün Lefkoşa’da açıldı

Türkiye’nin önde gelen firmalarından Flokser Group’un deri, süet ve kumaş alanında güçlü bir markası olan Sertex’in ilk Mağazası dün Lefkoşa’da açıldı.

 

Direktörlüğünü Hasan Kasapoğluları’nın üstlendiği mağazanın açılışını Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB), Belediye Başkanı Cemal Bulutoğluları, Ulusal Birlik Partisi (UBP), Milletvekili Hasan Taçoy, Flokser Group Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Tükek ile Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Ali Altınbaş yaptı. Mağazada sertex ürünü deri, süet ve kumaş koleksiyonları müşterilerin beğenisine sunuldu.

 

“Sağlığa duyarlı kumaşlar üretiyoruz”

 

Flokser Group Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Tükek açılışta yaptığı konuşmada nitelikli ve insan sağlığına duyarlı kumaşlar ürettiklerini belirterek, kumaşlarının Avrupa ülkelerinde de tercih edildiğini söyledi. Yatlar, uçaklar ve trenler için de kumaşlar ürettiklerini anlatan Tükek deri ve kumaş koleksiyonlarını Kıbrıslıların hizmetine sunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

 

 

Bulutoğluları: Markalar arası yarış var

 

LTB Cemal Bulutoğluları Flokser Group’un Avrupa standartlarında ürünler ürettiğini belirterek firma yetkililerini kutladı. Ülkemizde markalar arası bir yarış olduğunu anlatan Bulutoğluları, son dönemlerde Avrupa ve dünyada önemli bir yere sahip ürünlerin halkımıza sunulmaya başlandığını belirtti. Flokser Group’un insan sağlığına duyarlı ürünler üretmesinin takdirle karşılanması gerektiğini de kaydeden Bulutoğluları, Mağaza Direktörü Hasan Kasapoğluları’na bol kazançlar diledi.

 

UBP Milletvekili Hasan Taçoy ise, yaptığı konuşmada, Sertex Markası’nı ülkemize getiren Flokser Group yetkilileri ile mağaza sahibi Hasan Kasapoğluları’na teşekkür ederek bol kazançlar diledi.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ