19 Aralık 2018 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seminer tamamlandı
14 Nisan 2011 Perşembe 10:10

Seminer tamamlandı

40 antrenörün katıldığı “Ulusal Antrenör Gelişim Semineri” sona erdi

Basketbol Federasyonu ile Türkiye Basketbol Federasyonu işbirliğinde gerçekleştirilen “Ulusal Antrenör Gelişim Semineri” sona erdi.

 

İki gün süren seminerin ilk gününde Basketbolda eğitimin önemi,Felsefe nedir,Basketbolda felsefenin önemi ve Basketbolun temel değerlerleri konuları hakkında bilgi verildi.

 

TC Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Kurulu Başkanı Necati Güler’in katılımcılara eğitim verdiği ilk günün ardından dün de Atatürk Spor Salonu’nda katılımcılara uygulamalı ders verildi.

 

Dün yapılan uygulamalarda Galatasaray Cafe Crown takımının eski antrenörlerinden Murat Özyer ve Türk Telekom takımının eski antrenörlerinden Cem Akdağ tarafından kursiyerlere uygulamalı ders verildi.

 

Seminerin tamamlanmasının ardından KKTC Basketbol Federasyon Başkanı Okan Donangil tarafından Semineri veren hocalara teşekkür plaketi takdim edildi.

 

Donangil,Türkiye Basketbol Federasyonu’na bağlı değerli hocaların yaptığı seminerin ülke basketbolunun gelişimi açısından son derece önemli olduğunu vurguladı ve TC Basketbol Federasyonu yetkilileri ile seminere katılan hocalara teşekkür etti.

 

Seminere 40 civarında Basketbol antrenörü katıldı.

 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ