19 Ekim 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şampiyonluk için yarış!
21 Nisan 2011 Perşembe 12:34

Şampiyonluk için yarış!

İşte Ortaokul Yıldızlar Atletizm Final Yarışları'ndaki ilk gün sonuçları:

Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanlı Milli Günler Okul Sporları Kol Etkinlikleri Amirliği tarafından düzenlenn Ortaokul Yıldızlar Atletizm Final Yarışları dün başladı. Lefkoşa Atatürk Stadı’nda yapılan ilk gün yarışları sonunda erkeklerde Şehit Turgut Ortaokulu, kızlarda Canbulat Özgürlük Ortaokulu en fazla puanı toplayan okullar oldu.

 

Yarışlar bugün tamamlanacak ve şampiyon okullar belirlenecek.

 

Dün Alınan Sonuçlar:

 

Kızlar 

100 m

 

1.Dudu Erokay Yakın Doğu Koleji 14.08

2.Kate Mortimer FERDİ 14.10

3.Asya Karaali Canbulat Özgürlük OO 14.39

 

100 m Engelli

1.Elif Öztürk Canbulat Özgürlük OO 17.34

2.Emine G. Çetiner Yakın Doğu Koleji 19.19

3.Rojda Ç. Buldu Erenköy Lisesi 20.17

 

400 m

1.Esma Büşra Belet Levent Koleji 1:05.45

2.Cebriye Kuşcu Şht.Turgut Ortaokulu 1:06.45

3.Öznevir Yılmaz Canbulat Özgürlük Ortaokulu 1:06.70

 

1500 m

1.İpek Tunçtürk Oğuz Veli Ortaokulu 5:37.38

2.Aygül Bulancak Şht.Turgut Ortaokulu 5:38.38

3.Tuğçe İbili Canbulat Özgürlük Ortaokulu 5:45.45

 

Yüksek Atlama

1.Buse Savaşkan Şht.Turgut Ortaokulu 1.40

2.Betül Güvercin Canbulat Özgürlük Ortaokulu 1.34

3.İzel Alemdar Yakın Doğu Koleji 1.31

 

Gülle Atma

1.Melis Dinçli Şht.Turgut Ortaokulu 9.92

2.Işil Direktör Yakın Doğu Koleji 9.65

3.Cansel Mimar Erenköy Lisesi 8.84

 

Kızlar Genel Sıralama

1.Canbulat Özgürlük Ortaokulu 4207 puan

2.Şht Turgut Ortaokulu 4001 puan

3.Yakın Doğu Koleji 3777 puan

4.Oğuz Veli Ortaokulu 3446 puan

5.Levent Koleji 3360 puan

6.Erenköy Lisesi 3290 puan

7.R.Tayyip Erdoğan Ortaokulu 2793 puan

 

 

Erkekler

100 m

 

1.Dinçer Şöferoğlu Yakın Doğu Koleji 12.20

2.Zekai Serdar Şht.Turgut Ortaokulu 12.31

3.Fehim Kadioğlu Atleks Sanverler Ortaokulu 12.35

 

400 m

1.Berk Çakır Şht.Turgut Ortaokulu 0:58.26

2.Sadun Soykır Yakın Doğu Koleji 0:58.44

3.Ezel Süerman Atleks Sanverler Ortaokulu 1:03.70

 

1500 m

1.Uğur Karasalih Yakın Doğu Koleji 4:42.72

2.Zafer Atikoğlu Şht.Turgut Ortaokulu 4:43.63

3.İbrahim Cavit Çanakkale Ortaokulu 4:52.22

 

Uzun Atlama

1.Berk Çakır Şht.Turgut Ortaokulu 5.79

2.Bilal Yaşaroğlu Bayraktar Ortaokulu 5.33

3.Sena Y.Altınok Yakın Doğu Koleji 5.25

 

Gülle Atma

1.Mehmet Gürdeniz Oğuz Veli Ortaokulu 12.46

2.Erten Gazi Şht.Turgut Ortaokulu 11.48

3.Zihni Bakış Yakın Doğu Koleji 11.30

 

Cirit Atma

1.Şevki Rızalar Yakın Doğu Koleji 33.42

2.Raif Usal Atleks Sanverler Ortaokulu 31.87

3.Tugay Çetin Çanakkale Ortaokulu 30.98

 

Erkekler Genel Sıralama

1.Şht Turgut Ortaokulu 3513 puan

2.Yakın Doğu Koleji 3438 puan

3.Oğuz Veli Ortaokulu 2702 puan

4.Atleks Sanverler Ortaokulu 2690 puan

5.Bayraktar Ortaokulu 2451 puan

6.Çanakkale Ortaokulu 2370 puan

7.Bayraktar Türk Maarif Koleji 1630 puan

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ