19 Ekim 2017 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şampiyonlar belirlendi
22 Nisan 2011 Cuma 13:12

Şampiyonlar belirlendi

Kızlarda Canbulat Özgürlük, erkeklerde de Şht.Turgut şampiyon oldu

Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlığı, Milli Günler Okul Sporları ve Kol Etkinklikleri faaliyet programı çerçevesinde düzenlenen Barış Şildi Ortaokul Yıldızlar Atletizm Final Müsabakaları tamamlandı.

 

Atatürk Tartan Pisti’nde dün (21 Nisan 2011, Çarşamba) gerçekleştirilen yarışlar sonunda kızlarda Canbulat Özgürlük Ortaokulu, erkeklerde de Şht.Turgut Ortaokulu şampiyon oldular. Kızlarda ikinciliği Şht.Turgut Ortaokulu elde ederken, üçüncülüğü ise Yakın Doğu Koleji elde etti. Erkeklerde de Yakın Doğu Koleji ikinci Oğuz Veli Ortaokulu ise üçüncülüğü elde ettiler.

 

Dün Alınan Sonuçlar:

 

Kızlar

Uzun Atlama

1.Elif Öztürk Canbulat Özgürlük Ortaokulu 4.66

2.Canan Konat Erenköy Lisesi 4.61

3.Sümeyye Yıldırım Oğuz Veli Ortaokulu 4.43

 

Disk Atma

1.Aysu Yüksekbaş Yakın Doğu Koleji 23.65

2.Melis Dinçli Şht Turgut Ortaokulu 22.66

3.Yarem Bilgiç Canbulat Özgürlük Ortaokulu 22.25

 

200 m

1.Öznevir Yılmaz Canbulat Özgürlük Ortaokulu 29.85

2.Dudu Erokay Yakın Doğu Koleji 30.09

3.Esma Keskinoğlu R.Tayyip Erdoğan Ortaokulu 30.53

 

Cirit Atma

1.Aysu Yüksekbaş Yakın Doğu Koleji 32.81

2.Elif Çoban Erenköy Lisesi 26.85

3.Gamze Şahin Canbulat Özgürlük Ortaokulu 26.83

 

800 m

1.Esma Büşra Belet Levent Koleji 2:36.21

2.Aygül Bulancak Şht Turgut Ortaokulu 2:39.48

3.Güneş Gezer Oğuz Veli Ortaokulu 2:41.91

 

Kızlar Genel Sıralama

1.Canbulat Özgürlük Ortaokulu 6891 puan

2.Şht Turgut Ortaokulu 6613 puan

3.Yakın Doğu Koleji 6275 puan

 

Erkekler

100 m Engelli

1.Kaan Savaşkan Şht Turgut Ortaokulu 17.15

2.Dinçer Şöferoğlu Yakın Doğu Koleji 17.76

3.Mehmet Yildiz Oğuz Veli Ortaokulu 19.06

 

200 m

1.Zekai Serdar Şht Turgut Ortaokulu 25.50

2.Berk Türksan Çanakkale Ortaokulu 25.61

3.Fehim Kadioğlu Atleks Sanverler Ortaokulu 26.25

 

 

Disk Atma

 

1.Mehmet Neşe Şht Turgut Ortaokulu 34.21

2.Doğuş Karabulut Yakın Doğu Koleji 29.60

3.Hasan Çelik Atleks Sanverler Ortaokulu 27.18

 

 

3000 m

 

1.Hüseyin Bilgiç Şht Turgut Ortaokulu 10:18.73

2.Münür Çavuş Bayraktar Ortaokulu 10:49.53

3.İsmet Saçma Bayraktar TMK 11:28.28

 

 

800 m

 

1.Uğur Karasalih Yakın Doğu Koleji 2:18.60

2.Yunus Emre Bozkurt Oğuz Veli Ortaokulu 2:23.39

3.Zafer Atikoğlu Şht Turgut Ortaokulu 2:23.69

 

 

Üç Adım Atlama

 

1.Sena Y. Altınok Yakın Doğu Koleji 11.82

2.Mehmet Altın Çanakkale Ortaokulu 11.50

3.Mehmet Neşe Şht Turgut Ortaokulu 11.48

 

Erkekler Genel Sıralama

1.Şht Turgut Ortaokulu 6968 puan

2.Yakın Doğu Koleji 6374 puan

3.Oğuz Veli Ortaokulu 5206 puan

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ