13 Aralık 2018 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şampiyonaya veda ettik
02 Nisan 2011 Cumartesi 18:33

Şampiyonaya veda ettik

“Avrupa Bilardo Şampiyonası”nda yüzümüz gülmedi..

* “10 Top” karşılaşmalarında dünyaca ünlü Hollandalı Niels Feigen ile karşılaşan Berk Mehmetcik karşılaşmayı 8- 5 kaybetmesine rağmen iyi bir performans sergiledi

 

Avrupa Cepli Bilardo Federasyonu (EPBF) tarafından Almanya’nın Brandenburg kentinde düzenlenen “Avrupa Bilardo Şampiyonası”nda son disiplin olan “10 Top”ta da son karşılaşmalarımızı oynayıp şampiyonaya veda ettik.

Dün oynanan karşılaşmalarda sporcumuz Berk Mehmetcik Dünya şampiyonluğu yanında Euro Tour şampiyonluğu bulunan 4 altın, 3 gümüş, 4 de bronz madalyası bulunan Hollandalı sporcu Niels Feigen ile eşleşti. Berk güçlü rakibi karşısında iyi bir performans sergilemesine rağmen karşılaşmayı 8 – 5 kaybederek turnuvaya veda etti.

Dün oynanan diğer karşılaşmalarda ise Mehmet Şanlısoy İtalyan şampiyonu Bruna Muratepe karşısında tutunamayarak karşılaşmadan 8 – 2 mağlup ayrılırken, Timur Eren İsveçli Jan Lundel’e 8 – 3, Hüseyin Borankan Polonyalı Tomsz Kaplan’a 8 – 1, Latife Erim İsveçli Caraline Roos’a 6 – 0, Emete Anıl ise Ukraynalı Ecathrine Polovinchyk’a 6 – 4 mağlup oldu ve şampiyonaya veda etti.

Kafile Bugün Dönüyor

Dün son karşılaşmalarını oynayıp şampiyonaya veda eden bilardocularımız bu sabah Brandenburg’tan ayrılıp İstanbul üzerinden adaya dönecek.


 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ