20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Salsa rüzgârı esti
19 Nisan 2011 Salı 14:02

Salsa rüzgârı esti

1. Kuzey Kıbrıs Bahar Salsa Festivali renkli görüntülere sahne oldu

Cratos Premium Hotel’de geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ve Kuzey Kıbrıs adını taşıyan ilk uluslararası festival olan 1. Kuzey Kıbrıs Bahar Salsa Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

 

Dünyanın dört bir yanından gelen duayen salsa dansçılarının katıldığı organizasyon 3 gün sürdü.

 

Birçok ülkeden katılım oldu

 

Fame Dans&Organizasyon tarafından düzenlenen festival Meksika, Amerika, İtalya, Rusya, Türkiye, İspanya, Yunanistan ve Güney Kıbrıs’tan dansçıları ağırladı. 2011 yılının Türkiye’de KKTC tanıtım yılı ilan edilmesinden dolayı festivalin ayrı bir önem taşıdığını vurgulayan organizatör Serkan Dadaş, ilki gerçekleştirilen festivalin ileriki yıllarda da devam edeceğini söyledi.

 

Cratos’a hayran kaldılar

 

Festivale katılan dansçıların festivalin progamına ve Cratos Premium’un atmosferine hayran kaldıklarını ifade eden Dadaş, önümüzdeki sene için dansçıların şimdiden özel koreografi çalışmalarına başladıklarını iletti. Dansçıların organizasyon takvimlerinde Kuzey Kıbrıs adının yer almasının, adanın tanıtımında ve adının duyurulmasında büyük önem taşıdığı organizasyon, dansetmeyi seven herkesin profesyonel eğitmenler eşliğinde ders aldığı workshop çalışmalarına da sahne oldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ