20 Ekim 2018 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Şakası pahalıya mal oldu
23 Mayıs 2013 Perşembe 10:30

Şakası pahalıya mal oldu

İlginç olay şöyle gerçekleşti!
İlginç olay, Marmaris İlçesi Barlar Sokağı’ndaki dövme yapılan bir işyerinin önünde, bugün saat 02.00 sıralarında meydana geldi. İşyeri sahibi Serkan Öztürk, dövme yaptığı müşterisinden aldığı 200 TL’yi, para üstü vermek üzere bozdurması için yanında çalışan elemanına uzattı. Bu sırada koşar adımlarla gelen genç bir kadın, Öztürk’ün elindeki parayı alıp yakındaki bir bara girdi.
 
 
GÖZALTINA ALINMAK BİLE GENÇ KIZIN KEYFİNİ KAÇIRMADI
 
Kısa süre şaşkınlık yaşayan Öztürk hemen bara gitti, ancak genç kadının kendini tuvalete kilitlediğini fark etti ve çıkmaması üzerine de durumu polise bildirdi. Bara gelen polis, bir tur firmasında çalıştığı öğrenilen İngiliz rehber D.C. ve iki kadın rehber arkadaşını ikna edip, ifadelerine başvurmak üzere Çarşı Polis Merkezi’ne götürdü.
 
 
ALKOLLÜ ÇIKTI, ŞAKA YAPTIĞINI SÖYLEDİ
 
Marmaris Devlet Hastanesi’nde sağlık raporu alınan ve yapılan kontrolde de 1.90 promil alkollü çıkan D.C. ifadesinde, şaka yaptığını, ancak parayı da kaybettiğini söyledi. Bunun üzerine yapılan üst aramasında, 200 TL bulunamadı. Şikayetçi olan işyeri sahibi Serkan Öztürk, "Parayı alıp kaçtı, ne olduğunu bile anlamadık. İlk kez böyle bir şey yaşıyorum" diye konuştu. 
 
Polis merkezindeki işlemleri sırasında rahat tavırlar sergileyen zaman zaman da taşkınlık yapan D.C.’nin, sınırdışı edileceği bildirildi. D.C.’nin iki arkadaşı ise serbest bırakıldı.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ