16 Ekim 2018 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Rüya gibi gece
06 Mayıs 2013 Pazartesi 08:35

Rüya gibi gece

K Grup ve Haberdar Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kurt ve eşi Ayşen Kurt rüya gibi bir geceyle evlilik yıldönümlerini kutladı

K Grup ve Haberdar Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Yahya Kurt ve eşi Ayşen Kurt rüya gibi bir geceyle evlilik yıldönümlerini kutladı.

 

Aynı zamanda Ayşen Kurt’un doğum gününe denk gelen gecede çiftin mutluluklarını Başbakan İrsen Küçük, Meclis Başkanı Hasan Bozer, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Ekonomi ve Enerji Bakanı Sunat Atun, Çalışma ve sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, Turizm Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel ile Sağlık eski Bakanı Ahmet Kaşif paylaştı. Savoy Otel’de gerçekleşen görkemli gecede iş dünyasının seçkin isimleri de hazır bulundu.

 

Şarkılar söylendi, çiğ köfteler yoğruldu...

Birçok sanatçı davetlileri şarkılarıyla coştururken, pistin ortasına kurulan ve gelenekselliğin yaşatıldığı çiğ köfte yoğurma tezgâhında davetlilerin gözleri önünde hazırlanan çiğ köfteler konuklara ikram edildi.

 

Bir ömür boyu mutluluklar...

Mutlulukları gece boyunca gözlerinden okunan Ayşen-Yahya Kurt çiftine Haberdar Gazetesi olarak bizler de bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ