19 Ekim 2018 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Posterler Spormans’ta
01 Mayıs 2011 Pazar 17:31

Posterler Spormans’ta

Spormans, 43’üncü sayısında şampiyonlar ve kupalarına yer verdi

Ülkemizin tek spor dergisi Spormans, 43’üncü sayısında şampiyonlar ve kupalarına yer verdi. Kuzey Kıbrıs TURKCELL Liglerindeki şampiyonlukların öyküleri yanında, posterlerini de okurlarına armağan eden dergi, toplam 1500 TL de kazandıracak.

 

Yayın Kurulu Başkanlığını Hüseyin Arca, Editör ve Genel Yayın Yönetmenliğini Songuç Kürşad’ın, grafik tasarımını Berk Emregül’ün yaptığı “Spormans” dergisinde ana konu futbol ve şampiyonluklar oldu.

 

Lig Şampiyonu Küçük Kaymaklı, Urcan Vangöl Federasyon Kupası Şampiyonu Çetinkaya ve 2’nci Lig Şampiyonu Yenicami’nin posterleri yanında Gönüllerin Şampiyonu Lefke’nin de posterini verdi.

 

Sporda efsane sözler, okul sporlarındaki başarılar, sezonun ilk karting yarışı, Dikmen Fitnes Salonu, Mehmet Refikoğlu ve Deniz Plaza’nın sponsorluklarının da yer aldığı Spormans yine dopdolu.

 

Küçük Kaymaklı’nın şampiyonluk öyküsünü Kamil Kolcu; Yenicami’nin şampiyonluğunu Cemil Garip ve sevinenin olmadığı Urcan Vangöl Federasyon Kupası’nı Gürtap Davutoğlu Spormans okurları için yazdılar.

 

5 Mayıs 2011, Perşembe akşamı Golden Tulip Lefkoşa’da belirlenecek Nike Lefkoşa Yılın Başarılarının kimin olacağını tahmin edenler, Nike Lefkoşa’dan hediye çekleri kazanacaklar. Nike Lefkoşa Yılın Antrenörünü tahmin eden üç kişi; Nike Lefkoşa Yılın Hakemini tahmin eden üç kişi ve Nike Lefkoşa Yılın Futbolcusunu tahmin eden üç kişi 250, 150 ve 100 olmak üzere toplam 1500-TL’lik Nike Lefkoşa Hediye Çekine sahip olacaklar.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ